Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Temesváron mennyire elfogadóak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temesváron mennyire elfogadóak a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Csíkszeredában meg úgy a egész Székelyföldön nem igazán elfogadóak (itteni vagyok). Egy ideje gondolkozok a coming out-on, de jelenleg úgy vagyok vele, hogy megvárom míg elvégzem az egyetemet és meg tudok állni a saját talpamon.

Az már nem kérdés hogy haza szeretnék-e térni, mivel itthon elég konzervatívak az emberek (bár 2 barátomnak elmondtam, és ők elfogadják, de sejtettem is, hogy így lesz :).

Pontosan ezért (bár itt szerettem volna élni régebben) úgy vagyok vele, hogy inkább elmennék innen.

Azért pont Temesvárt kérdezem, mert ott nem problémáznak, ha nem vagyok román, nagyon nyitottak az idegenekkel szemben, csak azt nem tudom, hogy a másságot hogyan kezelik?



2019. júl. 18. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is Csíkszeredai vagyok, szinte az összes barátom tudja és mindenki jól kezelte. Sőt mi több három évig együtt éltünk a párommal, valószínűleg a szomszédok is sejtették, hisz együtt jövünk-megyünk de senkit sem zavart, legalábbis mi nem érzékeltük :)

A köztudatban viszont valóban elég tabu sajnos a téma, sokan az "amiről nem tudunk az nincs" elvén kezelik a dolgot.


Temesváron sajnos nem tudom, de mivel nagyobb/több nemzetiségű város valószínű hogy jobb a helyzet mint itt, illetve mivel nem tartasz attól hogy össze futsz ismerőssel az utcán, mindenképpen jobban fogod magad érezni.

2019. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ott is összefuthatok bárkivel. Egy párszor már megtörtént, hogy találkoztam az osztályomból valakivel. És melléje ott vannak a (szerintem) túl kíváncsi szobatársaim.
2019. júl. 19. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Marosvásárhelyi vagyok és itt egész elfogadóak. A legjobb fiú haverom is az.
2021. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Írj rám te marosvásárhelyi. :) Közel lakok.
2021. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Okés, de én nő vagyok még mielőtt félre értés lenne :)
2021. júl. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh :D
2021. júl. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!