Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az olyan lányok, akik nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok, akik nagyon toleránsak és elfogadóak a meleg férfiakkal kapcsolatban, az ebből a két okból lehet? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés

1) Izgalmasnak, érdekesnek, netalán vonzónak tartják két férfi kapcsolatát

2) Ők maguk is érintettek (pl. biszexuálisok)


Most az olyan lányokra értem ezt, akik nagyban ünneplik a melegházasságot, meleg fiú haverjaik is vannak, stb..



2016. máj. 24. 18:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És most vegyük ki azt a szűk réteget, akinek valamelyik családtagja meleg.. Bár sok ilyen közt is van "homofób", vagy elutasító.
2016. máj. 24. 18:58
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az első ok nagyon jelen van az életemben..Szóval szerintem nagyrészt igen ebből a két okból :D
2016. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem csak ez a két ok lehet. Van akik egyszerűen egyenlő jogot akarnak biztosítani mindenkinek, mert nem bírják a kirekesztést, és empatikusak.
2016. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Én toleránsnak tartom magam, támogatom a melegházasságot, az egyenjogúságot, az egyik közeli barátom pedig meleg, még sem igaz rám egyik pont sem.

Nem tartom izgalmasabbnak, vagy érdekesebbnek a melegek kapcsolatát, ebben sem különböztetem meg őket mástól. Az ő kapcsolatuk sem különb senki másénál, nem rosszabb, de nem is izgalmasabb. Vonzónak sem tartom. Nem zavar, ha két férfit szeretkezni látok (egy filmben, egy zeneszám klipjében vagy bárhol) de nem izgat semmilyen értelemben.

Nem vagyok biszexuális.

Ettől függetlenül még is toleráns vagyok. Szerintem ez sok minden miatt lehet, de nem olyan egyszerű indokokból adódóan, mint amiket említettél. Egyrészt nevelésből is hoztam, mert a családomban mindenki toleráns, még úgy is, hogy édesapám homofób. Ez érdekes, mert a mai napig elfordul, ha egy filmben férfiakat csókolózni lát, még is támogatja a melegek házasságát. Ő is azért teszi ezt, én is azért, mert nálunk ez elvi kérdés. Mindenki egyenlő jogokkal indul, és olyasmi miatt nem ítélek el senkit, ami nem az ő szabad döntéséből történik. Ő döntött úgy, hogy a férfiakhoz vonzódik? Nem. Ennyi. Bevallom régen is számomra furcsa volt meleg párok látványa, de hozzászoktam, mert így tartom helyesnek. Ráadásul az is hozzájárult a dolgokhoz, hogy pár éve az egyik legjobb barátomról kiderült, hogy meleg. Ma már párkapcsolatban él, pont én mutattam be őket egymásnak.:) Nagyon szeretik egymást, és őket nézve mindig elgondolkozom, hogy mit gondolhatnak azok, akik szinte gyűlölik a melegeket, pusztán a szexualitásuk miatt.

2016. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért, mert egy meleg férfiban jobban megtudnak bízni, mert nincsenek hátsó szándékai bár lehet a feljebb említett két ok is gondolom.:)
2016. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Én már akkor is toleráns voltam amikor még nem tudtam hogy vannak meleg barátaim. De később sokan közülük elmondták nekem. Én első sorban amiatt örültem neki mert róluk biztosan tudom hogy tényleg csak barátként tekintenek rám.

Viszont mostanra már egyre jobban vonzódom a melegek kapcsolatához. :) Néha már én is megijedek saját magamtól hogy mennyire eltudok lenni a témával akár egész nap :D

2016. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Őőő, igen, vonzónak találom két férfi érzelmi és szexuális kapcsolatát és érdekesnek is. Problem? A heteró fiúk nagyban verhetik a leszbikre, én miért ne izgulhatnék fiúkra?

Ezen felül pedig úgy gondolom, hogy ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, és nem ártanak senkinek és nem értem, hogy egyeseknek miért fáj a létezésük. Ezen felül az összes többi "másmilyen" embert is elfogadom és támogatom, pedig azok legkisebb mértékben sem vonzanak.

Szóval szerintem igazán eszedbe juthatott volna, hogy egy embernek több oka is lehet valamire.

2016. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Őőő, igen, vonzónak találom két férfi érzelmi és szexuális kapcsolatát és érdekesnek is. Problem?"


Tehát ezzel elárultad, hogy az 1-es kategóriába esel. :'D Nem értem akkor mire fel a pattogás.. :D A többit csak azért fogadod el mert következetes vagy, de az indíték az 1-es ;)

2016. máj. 25. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

De jó, hogy te egy mondat alapján jobban tudsz mindent mint én... :)

Képzeld el, hogy már akkor is elfogadtam mindenkit amikor még kisgyerek voltam, és később is amikor még egyáltalán nem izgatott két férfi együtt. A többieket sem azért fogadom el, mert félek, hogy nehogy következetlen legyek (wtff egyáltalán ki talál ki ilyen baromságot?), hanem azért, mert nekem ez természetes és nem tudom felfogni, hogy miért kell bárkit is bántani a mássága miatt ha nem árt senkinek.

2016. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Én abszolút heteroszexuális lány vagyok, aki teljes mértékben tolerálja a homoszexualitást, sőt még szimpatikusnak is tartom, ha valaki őszintén be meri vallani és felvállalja. Viszont egyik "kategóriádba" sem tartozom. A szexuális kapcsolatukat inkább próbálom nem elképzelni, mert cseppet sem vonz, és biszexuális sem vagyok. Egyszerűen nagyon empatikus vagyok, és próbálok nyitott maradni a különféle emberekkel. Megértem, ha valaki a saját neméhez vonzódik, nyilván nem "tehet róla", és ez eleve nem is egy elítélendő dolog. Mind mások vagyunk, ennyi. :)

Más, mint a "társadalmi elvárás", legalábbis sok ember szerint, de én pont azokat vetem meg, akik ezt képtelenek elfogadni, és képtelenek nem egyenlő embertársként kezelni a homoszexuális férfiakat (vagy leszbikus nőket, bár velük szerintem sokan toleránsabbak, mint a férfiakkal).

20/L

2016. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!