Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Shemale társkereső itthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shemale társkereső itthon létezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok . A kérdésem az lenne hogy van e itthon normális működő shemale társkereső portál,oldal. Vagy olyan hely ahol ténylegesen lehet ismerkedni shemale transz emberekkel. És beszélgetni. És a trollhadsereg miatt mondom ,igen használtam a google kereső oldalt de sajnos érdemben ez nem hozott sikert. Vagy nincs is ilyen oldal itthon? Persze fizetős oldalon kívül. A rosszlányok oldalon csak fizetősök vannak. Netán valakinek van ötlete tapasztalata azt szívesen venném. Köszönöm szépen.

#ladyboy #shemale #transz #tranni #tranny trans
2019. júl. 19. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Rosszlanyokon van
2019. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 a rosszlányok fizetősök vannak. Mellé pedig fentebb leírtam ,ezt az oldalt ismerem. És itt sajnos ráadásul nem is ismerkednek.
2019. júl. 20. 00:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy itthon létezne ilyen oldal, pedig é is szívesen ismerkednék pasikkal, akiknek tetszenek a shemalek.


19, egy kezdő shemale

2019. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találok én sem. Olyan mintha nagyon nehezen lehetne velük ismerkedni. Gondolom az üldözést kerülik így. Persze fizetős van, de ha csak beszélgetni szeretne az ember?
2019. júl. 28. 07:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nincs. Ázsiai az van. De nem árt ha néha elutazol oda picit nyaralni.

Nem fizetősek ők vérbeli ladyboyok !

2019. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék ismerkednék pár shemalel
2019. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 -remete- ***** válasza:
Esetleg valami meleg bárban?
2020. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkednek shemalekkel. Ha esetleg van valaki, írjon!


24/F

2020. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A planet romeon elvetve találni.
2020. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A harmas valaszolonak ne irjatok.Egy csalo

19, egy kezdő shemale----aki ezt irta.Elhitette velem,h milyen rossz a sora es nem fog kellenei senkinek.En mondtam egy ido utan,h beleszerettem.O is mindig mondta,h szeret csak en vagyok neki bla,bla,bla...Kozben meg masoknak is irogatott,h szivesen szexelne veluk -_- es ahogy latom az is csak kamu,h shemale akar lenni.Csak kell neki egy faxi a kurogassa...

2020. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!