Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha ilyen a szobatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ilyen a szobatársam?

Figyelt kérdés
Először is meleg fiúkat kérdezek, mert ők tudják, mivel lehet őket leállítani. Szóval. A szobatársam szerintem elég meleg, bár be nem vallja. A probléma nem is ez, hanem leginkább az, hogy csak úgy bejön, amikor zuhanyzom beszélgetni, néha meztelenül sétálgat, ami annyira nem is zavar, mert régen én is meztelen voltam, de mostmár inkább felveszek egy alsót és abban vagyok. De ami A legjobban szokott általában zavarni, az az, hogy tűnnek el az alsóim. Van, ami időről időre előkerül, de tudom, hogy ő viszi el őket. Volt, amit g***sen találtam meg a párnája alatt, valamint ő boxert hord én pedig fecskét, így amikor lecsúszik a nadrágja vagy olyan vékony nadrág van rajta, ami sejteti az alsót, szoktam látni, hogy nem boxer, hanem fecske van rajta, ami az enyém!!! Mivel mindig bemutatja, milyen alsót vett éppen és mindig csak boxereket vesz. Mit mondjak neki? Verjem bele én is az övébe, abból majd tanul? Vagy Mi a megoldás?

2019. júl. 20. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon erdekelne h mi lett a vege 😁
2019. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 sanyó9999 ***** válasza:
100%

Érdekelne lett-e valami fejlemény?

Többen várjuk.Megírhatnád.

2019. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Elnézést, ma került rá sor. Szóval, igazából szégyellem magamat, hogy már dél előtt elkezdtünk inni, de én csak így tudtam beszélni a dologról, mert dobogott a szívem a torkomban, nem szeretem az ilyen helyzeteket. Így elkezdtünk inni. Sokmindenről beszélgettünk majd előkerült a téma. Jó ötletnek tartottam, ha leveszem a nadrágom, Aztán társult, ő egy boxerban, én pedig fecskében. Mondtam neki, hogy tudom, mit csinál, hogy ez nekem kellemetlen, hogy 4-5 alsóm van összesen, így főleg rossz, hogy nem szeretném megbántani, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, de miért csinálja? Nagyon meglepődött, hogy tudom. Aztán szépen tereltem a témát, hogy meleg-e, mert nekem mostmár nyugodtan elmondhatja, de nem akarta mondani, csak alsófétise van. Aztán mondtam, hogy veszek neki szívesen, vagy veszek magamnak, ezeket meg odaadom. No. Ott borult ki a bili és mondta, hogy nem akar fecskét hordani, neki az kényelmetlen és szorít, nem tudja, mi van, de amikor esténként hallja, hogy kiverem, csak át szeretne jönni és nézni, vagy csinálni és a fiukat nem szereti, csak engem. Majd kérdeztem, hogy hogy segíthetek. Annyit kért, hogy egyszer csinálhasson valamit velem. Mivel itt is írtátok, hogy adjam meg neki, amit kér, valamint addigra az ital is elég volt, meg persze 2 éve nem volt csajom, így rendbent mondtam, letérdelt, elővette és megkapta. Azóta aludtam egyet, most keltem, ő pedig elhúzott valahova
2019. júl. 30. 19:33
 34/69 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az tök jó, hogy beszéltél vele, így a tiszta. Az meg csak plusz, hogy lett egy kellemes estétek ;)
2019. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

És most mit érzel?

Jó volt vele? Megengeded máskor is, vagy tényleg ez az egy alkalom volt?

És mi lesz az alsógatyókkal?

2019. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%

Ja!!!

És köszönöm a többiek nevében is, hogy megosztottad velünk a fejleményeket.

Tanúlságos történet.

2019. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Este is beszeltünk, a gatyák maradnak nálam, az övék nála, Aztán ez volt az első és utolsó alkalom!
2019. júl. 31. 13:56
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Én drukkolok nektek, hogy ne az első és utolsó legyen... Ha úgy alakul, azt is megírod nekünk?
2020. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan alakult a sorsotok? Ha nem titok... Privátban is válaszolhatsz!
2020. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
Semmi :D marmint lelkileg, az en részemről. Azóta volt pár orál és kipróbáltam az anált is vele :)
2020. febr. 28. 17:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!