Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Transzneműek ti hogy bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzneműek ti hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés
19 éves transzi vagyok, és teljes mértékben nőként tekintek magamra, és sikerült eljutnom odáig is hogy már rendszeresen összekevernek igazi lányokkal, aminek részben örülök mert mindig is úgy akartam kinézni hogy olyan legyek mint az "eredeti" de amivel nem számoltam az a rengeteg sok szorongás ami ezzel jár... Még tanuló vagyok és gondolom nem meglepő hogy mivel jár ez a dolog, de valahogy azért elboldogulok, kibírom amíg vége a tanításnak és leléphetek. Viszont már ott tartok hogy görcsölök az ismeretlen fiúktól is. Sokszor összetévesztenek egy igazi lánnyal és nagyon fáj az a reakció amit tőlük kapok. Nem mennék annyira bele a részletekbe de vannak olyan élményeim velük amiket nem tudok kiverni a fejemből és rettegek amikor ismerkedni próbálok. Ha kérdeznek valamit akkor nem válaszolok hátha a hangom elárulja azt hogy ki vagyok, és úgy öltözködök hogy az többet takarjon odalent. Bikiben is kénytelen vagyok úgy megjelenni hogy egy többet fedő bikiniszoknya ne lenne rajtam. Tudom nagyon jól hogy mire vállalkoztam amikor úgy döntöttem új életet kezdek nőként ahol végre önmagam lehetek de képtelen vagyok legyőzni ezt az iszonyaterős szorongást és fogalmam sincs mitévő legyek. Barátaim nincsenek és nem ismerek senki olyat aki ilyen problémákban tanácsot tudna nekem adni. Ha vannak itt mások akik az én cipőmben járnak/jártak kérlek adjatok tanácsot hogy mit tudok kezdeni magammal. Gyógyszerhez nem akarok nyúlni és nem szeretnék még mélyebbre zuhanni se. Illetve aki ismer olyan szakembert aki hasonló esetekkel foglalkozik azt is nagyon megköszönném. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

2019. júl. 21. 02:36
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A kiálló szöget be kell verni
2019. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy meg ha nő vagy akkor férfiakhoz vonzódni nem homoszexualitás
2019. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Veszítsd el a szüzességed így és egyből felszabadultabb leszel
2019. júl. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet figyelj a külső hangokra.

Nézd, ha te nőnek érzed magad, méghozzá teljes értékű nőnek, akkor az is vagy. Nem más fogja megmondani ki vagy te! Egyszerűen nincs miért szégyenkezned és nincs mitől félned. Bárki bármit mond rád/rólad az valójában nem téged, hanem őt minősíti.


Talán LMBTQ közösségben keres embereket.

2019. júl. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki nem képes témához illő választ adni az tiszteljen már meg legalább annyival hogy nem bombáz privát üzenetekkel amikben képekért koldul. Ha nem tűnt volna fel én egy ember vagyok és nem egy cirkuszi állat...
2019. júl. 21. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a fiuknak akik úgy reagalnak le kell szarni, hidd el lesz olyan aki oda megy hozzad azt hiszi lany vagy aztan elmondod neki az igazsagot es megjobban fog orulni annak h leszolitott. En pl. ilyen lennek. Csak ki kell varni
2019. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint genderqeer vagyok nem transznemű. És főleg csak a lelkemre igaz ez a kategória.

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled privátban.

19 vagyok én is.

Kitartást neked. 😘

2019. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia!


Niki vagyok (29 éves transz nő)


A szorongás, állandó idegeskedés akár még a depresszió is a legtöbb hozzánk hasonló esetben sajnos a "csomaggal jár".


Egy jó pszichológus, pszichiáter sokat tud segíteni a szorongáson, valamint ha, végig akard csinálni a tranzíciót akkor mindenképpen el kell menned szakemberekhez a szükséges szakvélemények miatt. Én most intézem ezeket. (a pszichiáter szakvéleménye már meg van)


Örömmel hallom hogy, te már ilyen fiatalon el tudtad fogadni önmagad. Nekem ez egy kicsit több időbe telt, ami rengeteg szorongással járt, amit nagyon rosszul kezeltem és néhány év alkoholizmushoz vezetett. Szerencsére ez már a múlté de, a szorongásom még mindig megvan sajnos.


Ha van kedved, írj privátban, szívesen segítek amiben tudok.


Puszi

Niki

2019. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket írtál, hogy „összekevernek igazi lányokkal”, „olyan legyek, mint az »eredeti«”, „sokszor összetévesztenek egy igazi lánnyal”... akkor végül is te igazi lány vagy, vagy sem? Mert ezekből az jön le, hogy hiába mondod, hogy nő vagy, mégis csak egy imposztornak tartod magad. Ezt jó lenne elengedni, mert ugyanolyan nő vagy, mint cisznemű társaid, csak egy kicsit más a tested, de hát senki sem tökéletes... Amíg úgy gondolsz magadra, mint egy „nem igazi nőre”, addig nem is leszel boldog.
2019. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!