Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyorstüzelők, ti aktívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelők, ti aktívak vagytok? Meddig bírjátok?

Figyelt kérdés
Amúgy engem pl valamiért izgat. Talán mert azt hiszem miattam van :D

2019. jún. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Passzív. Nagyon kevés ideig.
2019. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Hát amikor otthon magamnak csinálom akkor messze tovább bírom viszont amikor volt nem olyan régen barátnőm akkor... :D


Szóval eléggé hamar elsültem. Megjegyezném vele veszítettem el a szűzességemet is és kb mindig elszégyeltem magamat amikor hamar eléveztem. De nem tudtam mit tenni ellene mert a látvány az teljesen kocsonyássá változtatta az agyamat XD egy igazi meztelen nő és látvány ahogyan évezi a szexet meg még nyög is mellé hát totálisan elpusztított XD Eleinte kevesebb mint 1 perc volt talán később sikerült nagy nehezen még pár percet hozzáadni sok gyakorlás révén így valamit már tudtam produkálni.


Időközben idősebb lettem de mivel nem igazán voltam sok nővel így ugyan olyan izgalomba hoznak mint az első alkalmamnál. Szóval ha lenne új párom akkor megint előről kellene kezdenem valószínűleg. Általában valami másra próbáltam gondolni pl mátrixszámításokra meg ilyenekre de... :D Engem túlságoan is izgalomba hoznak a nők. Mint valami kisgyerek pedig már lassan a 30 fele konvergálok.

2019. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok és a max 10 perc
2019. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok, és rendszeresen előfordul, hogy előbb megyek el a páromnál. De nálunk ez nem probléma, attól ő még közben és utána nyugodtan csinálhatja, illetve folytathatja. Nekem alapvetően ugyanolyan jólesik, meg persze neki is.
2019. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

6-10 perc,de utána 5-10 prerc és újra megy

Akkor, akár fél óra.partner függő

2019. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív és másodpercek,kb fél perc.
2019. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!