Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az nagyon szokatlan, ha engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon szokatlan, ha engem izgat az ondó?

Figyelt kérdés

Előre elnézést, ha valakinek ez a téma sok vagy undi, de engem izgat nagyon a férfi tejci :) Mármint bennem vagy rajtam... Nem akarom részletezni, gondolom értitek...

Szerintetek erről ha lenne barátom kell külön beszélni? Van akit ez zavarna?

(Nyilván a nemi betegségekkel vigyáznék!)



2019. júl. 22. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Melegként szerintem a legtöbben így vagyunk vele.
2019. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelni szereted?
2019. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyelni is, igen. Csak olvastam azért hogy sokan nem szeretik, de engem izgat. És az is izgatna, ha a páromat izgatná hogy adhat.
2019. júl. 22. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem szokatlan. Ez egyszerűen így tetszik. Kell találni olyan párt, aki ilyenben benne van. Ez ugyanolyan, hogy van akinek tetszik a kemény szex, van akinek nem (pasiban is nőben is van ilyen). Van akinek tetszenek a lábak, van akiknek nem stb stb.

Nincs ezzel baj, csak találni kell hozzá egy párt aki erre vevő

2019. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyszer valaki ezt írta nekem :)


Gonosz az aki megvonja a tápláló proteint a fejlődő szervezettől :P

2019. júl. 22. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én biztosan nem vonnám meg... De el is fogadnám...
2019. júl. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat.

De van akit izgat, van akit nem. Mi vagyunk a szerencsésebbek szerintem. A pasik szeretik, hogy szeretjük.

30/F

2019. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a számba, arcomra, fitymába. Szerintem sem ritka dolog, de azért vannak akik csak adni szeretik, kapni nem.
2019. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi itt akinek nagyon sok spermája van és esetleg küldene róla képet? Ha nem gond, hogy egy duci srác vagyok. Nagyon izgat ha sok van. :)
2019. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként izgat rajtam, bennem, magamon. Lenyalva és ondósan csókolózva is. :)
2019. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!