Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismerkedhetnék? 18/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék? 18/l

Figyelt kérdés
Egy Tolna megyei városban élek, alapjában véve sem egy nagy vagy népszerű megye, szóval eléggé nehezen megy az ismerkedés.

2019. júl. 26. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Járjál el kocsmákba.
2019. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
En igaz hogy Budapesti vagyok de beszelgethetunk:D 19L
2019. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Paks, Tamási, Dombóvár?

Ismerem azt a környéket, nem igazán menő hely manapság. Csak lefelé megy, minden pusztul, semmi fejlődés, ráadásul a prüdéria is tombol.

Esetleg próbálj meg bejutni egy budapesti egyetemre és ott majd jobbak lesznek a lehetőségeid.

2019. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg itt. Ha nagyon jó a "szemed" hozzá kiszűröd a kamu lányokat. Egy próbát meg simán megér.

Vagy kerülj be olyan egyetemre ahol kolisnak kell lenned, valami jó helyen.

2019. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én instán próbálkoztam, néha kilehet fogni egy-két jó lányt, de ahhoz igen szerencsésnek kell lenned...
2019. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is instán szoktam, bár ott is akad 1-2 kamuzós pasi, ugyanúgy mint itt, de ha észnél vagy és nem küldözgetsz noname és kép nélküli profilú emberkéknek még rendes képet sem, kezdheted TE azzal, hogy az illető hitelesítse magár hangüzivel, videóüzenettel, vagy bármivel!

És ha mindenre kifogást talál, akkor nagy valószínűséggel KAMU!

Ott van viszont a google képkereső is segítségedre, ha az illető gyanús képet küldözget, azzal is ki tudod szűrni, hogy valós-e a képe, vagy netről lopott.

Sok pasi sokféleképpen próbálkozik, ezért jó, ha észnél vagy!


16/L/L

2019. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!