Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek Jessica...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Jessica Yanivról?

Figyelt kérdés

Aki nem hallott róla: ő elvileg egy transzszexuális nő (azaz férfiből nő), aki leszbikus nőként azonosítja magát.

https://www.youtube.com/watch?v=KBad2Ccm3VA

A hírekbe mostanában került be, amikor szépségszalonban nem akarták szőrteleníteni a golyóit és bíróság elé vitte az ügyet, hogy kötelező legyen az alkalmazottaknak szőrteleníteni a nemi szervét, mert nőnek vallja magát.


A kritikusai, köztük meleg, leszbikus és transz emberek szerint is csak egy pedofil ragadozó, aki transznak adja ki magát, de valójában fiatal kislányokra gerjed. Pl.

https://www.youtube.com/watch?v=MI_lXO7zrAQ&t=322s


Igazából bennem az merült fel, hogy Jessica Yaniv nem egy ragadozó, hanem a valaha élt legnagyobb South park fan, aki ezzel akar bekerülni a kedvenc sorozatába. Leszbikus nőnek adja ki magát, ráadásul úgy beszél a nőkkel nőként, ahogy azok soha nem szoktak egymással, pont mint Garrison, amikor nő volt. Szerintetek?



2019. aug. 2. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beteg állat. Nincs semmi bajom a transzneműekkel, de az ilyenekre nem lehet mást mondani.
2019. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Provokáció. Ha mindenki telibeszarná nem játszaná az eszét.
2019. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Egy perverz állatnak néz ki a "csaj".
2019. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol nagyon rak amit csinal, vannak transznemu ismeroseim es csak arra tudok gondolni, hogy ez a gyoker csak gerjeszti az utalatot az amugy normalis transznemuekkel szemben, szoval nagyon gyulolom ot, megvetem es haragszom ra. Karos amit csinal egy olyan csoportra, akiknek amugyis megvan a maguk baja... egyebkent nem zarom ki, hogy direkt a transzokkal akar kiszurni es gyuloli oket. Egy alapos pszichiatriai vizsgalat nem artana nala, hogy kideruljon miert tolja ezt az egeszet, amit. Mondjuk en siman lesittelnem, hogyha rajtam mulna.
2019. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak gyűlöletet gerjeszt. Nekem még az is eszembe jutott, hogy évek óta magányos, nincsenek barátai és ez lelkileg tönkretette.
2019. aug. 2. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám hogy szánalmas, de emberi életekkel és sorsokkal játszik, szóval még csak nem is szánalmas hanem beteg és gonosz.
2019. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!