Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet olyan lányba szerelmesne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lányba szerelmesnek lenni, akit nem ismerek, sosem találkoztunk és sose beszéltünk?

Figyelt kérdés

Fórumokon láttam másokkal beszélni, egy kedves lánynak tűnik, aki gyakran zavarba jön, kicsit mintha néhány dologba éretlen lenne (pedig szeptember végén lesz 25 éves).

Szerintem nagyon szép, bár eddig akárkivel beszéltem, mindenki csúnyának tartotta...

Értelmes, okos lány, van munkája is.

Sokszor gondoltam, hogy ráírok, de végül mindig elvetettem az ötletet

(Csak beszélni akartam vele, semmi többet, mert ha szerelem, ha nem, tudom, hogy nem lesz belőle semmi.)

Egyébként (bár elfogadó a melegekkel szemben) szinte biztos vagyok benne, hogy ő heteroszexuális.

Előre is köszönöm a válaszokat. ❤



2019. szept. 1. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lehetne?
2019. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 ellent mond az elveimnek. 😂 Azt gondolom, hogy csak olyan emberbe lehet szerelmesnek lenni akit ismerünk. Én meg egyértelműen nem ismerem őt. Bár folyamatosan rá gondolok és jó úton haladok, hogy teljesen becsavarodjak ettől...
2019. szept. 1. 01:24
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én látásból is bele tudok szeretni valakibe. És minél többet gondolok rá, annál jobban idealizálom a fejemben. Ettől még nem ismerem, milyen valójában, de a szerelem megvan :)
2019. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez de aranyos. Igen, lehet. Velem is ez volt. Exbarátnőmbe így habarodam bele. Hat év szerelem (részemről), egy év kapcsolat lett az eredménye.
2019. szept. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Javítom. Habarodtam*


Amúgy lány vagyok.

2019. szept. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert ez nem szerelem cssk fellángolás.
2019. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne állj a dologhoz ilyen reménytelenül, hogy úgy se lenne belőle semmi, ha ráírnál. Próbálj meg beszélgetni vele, megismerni. Talán így egy egészebb képet tudnál kialakítani róla, nem csak a képzeteidre hagyatkoznál és a megszállottságig idealizálnád őt, mert hidd el ez egy elég félre vezető út, ha hosszú távon nagyon belemerülsz.
2019. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom erre az, hogy igen is meg nem is. Érezhetsz szerelmet ez semi kétség, viszont aki iránt érzed az nem teljesen ő. Te egy ideába vagy szerelmes amit te alkottál meg magadban róla. Tudsz róla dolgokat, tudod hogy néz ki, ismered néhány dologban a gondolkodásmódját, nyilván ez alapján már tarthatsz valakit szimpatikusnak. Viszont az online ismerkedésnek van egy olyan hátránya, hogy látsz egy kis szeletet valakiből és te a többit kiegészíted a fejedben, holott az illető nem biztos, hogy rendelkezik olyan tulajdonságokkal amiket te a fejedben hozzárendelsz. Sajnos én is estem már ebbe a hibába, hogy úgy éreztem fülig belezúgtam valakibe interneten keresztül aztán a való életben meg úgy éreztem mintha egy teljesen más emberrel állnék szembe. Nem azért mert hogy ők hazudtak volna bármiben magukkal kapcsolatban, vagy másnak adták volna ki magukat, csak szimplán olyan dolgokat is a személyiségükhöz képzeltem amik nem definiálódtak az online beszélgetés alkalmával és egyébként nem is rendelkeztek ezekkel a tulajdonságokkal. Úgyhogy a válaszom az, hogy lehetsz belé szerelmes természetesen, de hogy tényleg belé vagy-e szerelmes azt csak akkor tudod megállapítani ha élőben is megismered.
2019. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért picit ismered ha figyeled miket ír, miről mit gondol. Kezdj el vele beszélgetni a neten, abból még biztos nem lehet baj, de legalább kicsit ismerkedtek.
2019. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ah, én is voltam így szerelmes, sőt, plátóian is. Tud kegyetlen lenni a végén...
2019. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!