Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen egy hetero lannyal lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy hetero lannyal lenni?

Figyelt kérdés
Más mint egy leszbikussal mivel meg nem volt lannyal?

2019. szept. 10. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalatlan, ezért eleinte talán nem csinál semmit. Bár nem is akartam. Aztán idővel belejött a dologba. Mellesleg innentől már biszexuális.
2019. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Aki nem utasítja el ezt az alkalmat, az hullabiztos, hogy nem hetero.

Csak szólok.

2019. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát heteroval lányként semmilyen. Esetleg olyannal aki azelőtt heteronak hitte magát.
2019. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor olyannal aki csak férfiakkal volt
2019. szept. 10. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Borzalmas. Fekszik mint egy fadarab, hozzá van szokva hogy csak használják. Semmi szenvedély, semmi érzékiség. Csak egy motorikus dolog nekik a szex. Lefekszenek és megvárják míg elélvez a partner.
2019. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

"Tapasztalatlan, ezért eleinte talán nem csinál semmit. Bár nem is akartam. Aztán idővel belejött a dologba. Mellesleg innentől már biszexuális.


A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad."


Te nem hetero lánnyal voltál és nagy hülyeség az, hogy onnantól kezdve számít biszexuálisnak, hogy "belejött a dologba".

Egy hetero lány attól hetero, hogy csak az ellenkező neműeket találja vonzónak. Addig se fog eljutni hogy alkalma legyen arra hogy kinyalja egy másik lány. Azért, mert hetero.

Te egy félénk, tapasztalatlan biszexuális lánnyal voltál együtt. Szerinted egy pasi csak onnantól kezdve lesz biszexuális, ha már belejön a szopásba? Na látod. Hülyeséget írtál és ezt nem sértésnek szántam, a többiek érdekében teszem, hogy hasznos válaszokat olvashassanak.

2019. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem az első csak hülyén fogalmazott, de nem arra gondolt hogy konkrétan onnantól lesz biszexuális valaki hogy csinált valamit azonos neművel. Rosszul fejezte csak ki magát.

Azt meg hogy "belejött a dologba" másra írta, azért nem kell kiforgatni a szavait.

2019. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Eleinte csak én csináltam bármit. Végül kézzel hozzám ért. Soha nem nyalt, vagy ilyesmi. Feküdt alattam mozdulatlanul, és élvezte... Soha előtte nem vonzották lányok, nem is gondt arra, hogy lánnyal legyen. Általam jött rá, hogy valójában biszexuális.


Így már érthető? Nem vettem sértesnek, mert Te értetted félre, amit én írtam. Érdekes módon más tudta, hogy miről beszélek. :)

2019. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Jól van kössetek belém minél többen, biztos jó érzés lehet a mindennapos feszültséget rajtam levezetni mert próbáltam egy hasznos választ írni.
2019. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már oda kerül a sor, akkor nem mondanám heteronak. Nekem nem volt jó, de nem is katasztrófa. Feküdt mint egy darab fa, aztán amikor végeztem rajta, akkor nem csinált semmit, hanem el is intézte ennyivel.
2019. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!