Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lehet egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigitta 92 kérdése:

Milyen lehet egy lánnyal csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok leszbikus csak érdekel milyen lehet egy lánnyal együtt lenni. Találkozni aztán lassan egymásra hangolódni.. Az mégjobb ha, esetleg őt is ugyanúgy érdekli ez ami engem és neki is újdonság lenne az egész úgymond együttlét. :)

L/27



2019. nov. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hát... Most erre mit lehet mondani a "jó"-n kívül? :D Vagy hogy magyarázzuk el? Egyébként - bocs lányok -, de szerintem nincs különbség egy férfi és egy nő csókja között. Jó, nyilván mindenki máshogy csinálja egy kicsit, de hatalmas különbségek nincsenek. Inkább az érzelmek azok, amik különlegessé teszik a csókot.
2019. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Én érzek különbséget férfi és női ajkak között. Sokkal durvább egy férfi száj, nyelv. Meg persze ha borostás, az abszolút.

Csukott szemmel is meg tudnám állapítani, hogy milyen neművel csókolózok és ezzel szerintem sokan vannak így:)

2019. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyén mentalitása, vérmérséklete az, ami inkább megmutatkozik, mint a neme. 3 lánnyal csókolóztam eddig. Abból 2 kis visszafogottabb volt, ők úgy is csókoltak. Egy lány pedig igen karakán és tüzes természet volt és ez a csókján is érződött (na meg a harapásain). :)


26N

2019. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!