Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugye mennyire izgatóra sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye mennyire izgatóra sikerült a Charlize Théron leszbi jelenete az Atomszőke c filmben?

Figyelt kérdés
Persze főleg a kis barátnője volt dögös...

2019. nov. 5. 09:43
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
91%
A kis baràtnőjéről nekem csak a zs kategóriàs, tomkrúzós Múmia ugrott be...
2019. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az meg már hogy jutott eszedbe róla?
2019. nov. 5. 11:55
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
Hát, ugyanaz a csaj...
2019. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jóó, persze.Charlize Theron is játszott már prűd családanyát. De ezektől elvonatkoztatva azért jól hozta a lány a szerepet, ne mondd!
2019. nov. 5. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg röhejesen kínos az a nyílvánvalóan mű jelenet.(tipikus hatásvadász jelenet férfiaknak)


A Sofia Boutella meg kifejezetten lehangoló, úgy néz ki mint egy kis cigánylány. Nem tudom neked ebbe mi a "dögös", bár szerintem pasi vagy.

2019. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dehogy cigánylány... nyílván ízlések és pofonok! Akkor mondj egy olyan filmjelenetet a témában ami szerinted ott van.
2019. nov. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!