Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Lányok) Belezavarna a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok) Belezavarna a nemi életetekbe ha partnereteknek (barátnőtöknek) lennének bizonyos nehezen felvállalható fantáziái, példának okáért izgatónak találná a terhes nőket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Akkor mehetne terhes nők után a nőgyógyászatra.

2019. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavarna. Mindegy, hogy mit gondol a terhes nőkről, ha egyszer én nem vagyok az.
2019. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez miben befolyásolná a mi nemi életünket? Teherbe kéne esnem,vagy elég,ha beteszek egy párnát a pólóm alá?
2019. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Több furcsa fantáziája is van?
2019. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha az a mű terhes has elég a fantázia megéléséhez nem zavar, beszerzünk egyet és eljátszom a terhes nőt. Akkor zavarna be, ha ez nem elég vagy ha anélkül nem akarna velem romantikázni.
2019. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Feltételezve tettem fel egy kérdést és írtam hozzá egy random példát. Nem arról van szó hogy több dolog foglalkoztatja az adott nőt. Hanem hogy valamilyen szokatlan. Azt rátok bízom hogy ki milyen szituációba helyezi a képletet, történjen az vallomás, akár lebukás alapján, satöbbi.
2019. nov. 6. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam ilyen pelenka fétisről,na az nekem kizáró.Ha valakivel gyerekként kell bánni,vagy állatként. Kaki pisi szex sem hoz lázba.Véres szado mazo.Így hirtelen ennyi ugrott be ami kizáró.
2019. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha példánál maradnánk akkor nem mennék tovább mellszopogatásnál, meg az ezt követő gyermeki szintű alárendeltségnél. Nem extrém dolgokat kell itt elképzelni hanem olyat ami más képet mutat az adott nőről, nem egészen annak nézed akinek megismerted.
2019. nov. 8. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anyakomplexusom van, a párom és köztem 27 év. A kapcsolatunk elején sejtette, hogy vannak vágyaim, de nem mertem elmondani őket. Végül ő kezdett el babusgatni, játszani az anya szerepet, írányítani, édesgetni, és a gyerekeként bánni velem. Ez az egész kapcsolatunkon sokat javított, hihetetlenül szerelmes vagyok már 8 éve. Sokan betegesnek tartják, hogy a szexbe is belevisszük ezeket a dolgokat, de amíg egyikünknek sem okoz gondot, miért ne?
2019. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na amikor az ilyenek megjelennek mint te onnantól tudom hogy ez a kérdés halott... R.I.P. :/
2019. nov. 11. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!