Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan coming outoljak viccesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak viccesen?

Figyelt kérdés
18 éves leszbikus lány vagyok és már nagyon el szeretném mondani a szüleimnek,hogy a lányokat szeretem.De valahogyan viccesen szeretném nem ilyen full komolyan.Milyen ötleteitek vannak?

2019. nov. 6. 17:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
11%
mondjuk: APU, ÉN EGY 18 ÉVES LÁNY VAGYOK!
2019. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
jegyzed meg hogy xy milyen jó nő
2019. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért akarod tréfával elütni a dolgot? Vagy csináld vagy ne csináld.
2019. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ők nem fogják viccesnek találni.
2019. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy fogadnák :)
2019. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Pl ha megkérdezik hogy nem fázol-e, mondhatod hogy nem, mert meleg vagy, nekem ahogy jöttem hazafelé, ez jutott eszembe. Ez legalább egy olyan mondat, hogy nem ilyen kínos "anya mondani akarok valamit" típusú, hanem csak kibököd.

(Én is szeretném már nagyon elmondani a dolgot, de nem tudom mennyi értelme lenne mert bi vagyok csak, és van barátom, de nagyon vágyom a nőkre...)

2019. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
[link] küld el nekik ezt a linket.
2019. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Anyu, emlékszel, mikor benyitottál a szobámba és épp twistereztünk a barátnőmmel? Na, akkor ülj le.
2019. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Én igen késői gyereknek számítok, (20 éves, anyukám 59, apukám 61 éves) viszont nagyon jó a kapcsolatunk, nyitott, humoros emberek. Én nekik kb 1 éve mondtam el, hogy mi a helyzet velem, így: "Anyu, te a diós palacsintát szereted. Apu a lekvárosat. És az az igazság, hogy nekem is a diósat kellene, de én is a lekvárosat szeretem." Az történt, hogy összemosolyogtak, kimentek a szobámból, majd hívtak. Ott voltak a palacsinták. Nagyon nevettek, azt mondták imádnak. Erre anyukám kérdezte, tudom-e, ő milyet eszik, merthogy diós-lekvárosat. Nos, én pedig így tudtam meg, hogy anyukám kőkemény biszexuális. :D


Szerencsés vagyok, persze. Ez is kell hozzá. Alapból ez egy komoly téma... De olyan családokban, ahol ez nem bűn, hanem természetes, (hogy az emberek nemtől függetlenül szeretik egymást) ott el fogják ezt fogadni.

2019. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
#9, ez annyira aranyos ❤️ bár minden szülő így fogadná ezt
2019. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!