Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit éreztetek mikor legelőször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek mikor legelőször kerültetek közel egy olyan lányhoz, aki tetszett nektek/szerelmesek voltatok belé? (kat. )

Figyelt kérdés

Nem féltetek? Eszetekbe jutott, hogy ezt nem kéne? Vagy egyszerűen megfeledkeztetek magatokról és a világról, és csak élveztétek az első csókot/szeretkezést?

Leszbikusokhoz, biszexekhez szól a kérdés.



2019. nov. 9. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) egy teljesen mas idozonaba esel abban az idoszakban ami egy nagyon joo erzes , szinte mindened megvaltozik akkor annak az iranyaba
2019. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megfeledkeztem mindenről. Teljesen be voltam zsongva és el voltam varázsolva. Kicsit szégyenlős is voltam, de az csak azért volt, mert még soha nem csókolóztam és szeretkeztem senkivel azelőtt. Teljesen természetesnek éreztem azt, ahogy hozzáérek, simogatom a mellét, a fenekét..
2019. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mindent elsöprö volt, eszembe jutott h nem kéne de nem érdekelt :) Úgy éreztem megtaláltam önmagam... Azóta sem tudott soha senki kiváltani belölem olyan érzéseket.
2019. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt se csók, se semmi, de nagyon nagyon tetszett. 13 évesek. Táborban voltunk és már első találkozáskor összehangolódtunk. Sokat voltunk együtt. 4-en voltunk egy szobában. Hajnalban sokat telefonozott az ágyán, amikor felkeltem mindig átmentem az ő ágyába és mutatott vicces képeket. Kb minden reggel eljátszottuk ezt. Előadás közben egymásra hajtottuk a fejünket és úgy aludtunk. Egyszer délután aludtam és ő keltett fel simogatva, és leült az ágyam szélére. Ott ült és piszkálta a kezem míg nem nyitottam ki a szemem. Azután lefeküdt mellém egy kicsit.


Utolsó este befeküdtem hozzá, és ott akartam aludni és hozzábújtam. Mire ő elkezdett egy párnával csapkodni. Egy kis idő múlva már mind a 4-en csatáztunk. Végül ő jött át az ágyamba és úgy voltunk egy darabig, de a sajátjában aludt.


Nem tudtam, hogy mit művelek. Senki nem mondta, hogy ez rossz, ez jó. Azt sem tudtam, hogy vannak lány-lány kapcsolatok.


(Érdekes tény: 9 évesen a legjobb barátnőmmel szájrapuszival köszöntünk mindig egymásnak)


A válaszom: imádtam minden egyes pillanatát. A világ legjobb tábora volt. Senki nem érdekelt minket, csináltuk, amit akartunk.

2019. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!