Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mennyire szoktatok barátkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktatok barátkozás céljából leszbikusokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gyakori? Nem gyakori? Ha kiderül, hogy van valakije az illetőnek, akkor már nem is érdekes számotokra?


Én szeretnék ismerkedni, de mióta párkapcsolatban élek, elég nehéz új emberekkel megismerkedni. Mintha mindenki csak kapcsolatot akarna és rossz pont lenne, hogy foglalt vagyok.


Az, hogy miért leszbikusokkal/biszexekkel akarok barátkozni, ne legyen a téma része, kérlek.



2019. nov. 18. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam barátkozni biszexekkel, leszbikkel, de mindig csak utólag derül ki hogy azok :D de érzem rajtuk, sejtem az irányultságukat.
2019. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen barátkoznék leszbikusokkal
2019. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Én szívesen barátkoznék, de a legtöbben kapcsolatot keresnek, úgyhogy nem nagyon sikerül. :D

Pedig örülnék lmbt barátoknak, mert van néhány, de örülnék ha több lenne.

2019. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem működtek a barátságaim leszbikusokkal, szinte mindenkivel átléptük a határokat, aztán utána meg már barátságként sem működött a kapcsolat. Nem mondom, hogy ez mindenkire igaz, de rám igen. Egyébként amikor én Pinken meg mindenfelé kapcsolat mellett barátokat kerestem, akkor idővel mindig rá kellett jönnöm, hogy még magamat is becsapom, mert nem csak erről volt szó. Szóval biztos minden rendben kapcsolatoddal?
2019. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden rendben:)

El tudom különíteni a barátkozást a partnerkereséstől.

2019. nov. 18. 14:11
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha csak barátkozni szeretnél valakivel akkor nem mindegy, hogy van-e párja, avagy milyen a szexuális irányultsága?

Az ember a fontos, ha barát akkor a megbízhatósága, az emberi értékei, nem pedig az hogy kapcsolatban van-e.

2019. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

“ Az, hogy miért leszbikusokkal/biszexekkel akarok barátkozni, ne legyen a téma része, kérlek.”


A kérdésem meg nekem is az, hogy miért fontos, hogy van valakim. Utána kezd mindig meghalni a beszélgetés, hogy kiderül.

2019. nov. 18. 15:18
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

En szivesen baratkoznek leszbikusokkal, de nem az orientacio az elsodleges ilyenkor


29/F

2019. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék barátokat, van is innen pár, de messze laknak így nem igazán tudunk találkozni, hozzám közel pedig senkit nem találtam még
2019. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha valaki csak barátkozni szeretne de akkor ezt így az elején tisztázzuk hogy csak barátság lehet mert van valakid és akkor megértem tiszteletben tartom ennyi 😘
2019. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!