Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináltatok az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok az eddigi legjobb randitokon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kiültünk éjjel egy játszótérre egy üveg roséval,és órákon át beszélgettünk..meg egyebek.
2019. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy szokványos randi történet, de elmesélem:

Első randink úgy esett, hogy kórházba kellett mennem kivizsgálásra, ezért elvitt. Kicsit kínos volt, hogy pont ilyen helyen ejtjük meg, de mit lehetett tenni. Nagyon értékeltem, hogy neki ez nem okozott problémát.

Mikor ott végeztünk, gondoltam vegyünk kaját, ezért bementünk a tescoba, mert az esett útba 😅 jobbnál jobb helyek.

Sose felejtem el a jelenetet, hogy megálltunk a körforgalomnál (ő vezetett) és elmerengtünk egymás tekintetében. Édesen rám mosolygott, aztán csak azt látom, hogy egy kocsis idegből kikerülte, na akkor észbe kaptunk és tovább mentünk😂 láttam, hogy zavarba esett, de ez előfordul.

Hazahozott, aztán feljött hozzám. Zenét hallgattunk, szemeztünk, mosolyogtunk egymásra.

Igazából nem voltam benne biztos, hogy valójában mit is érez irántam, de elég egyértelmű lett, ahogy az ágyamon feküdtünk egymást nézve és hirtelen megcsókolt.

Egészen estig együtt voltunk és el sem akartam engedni. Ennek már lassan 2 éve és azóta is együtt vagyunk🙂

Bármilyen furcsa, tényleg ez volt eddigi legjobb randim valakivel, pedig volt egy pár. De itt végig érzelmek jártak át. Valahogy ez bizonyítja nekem, hogy nem a helyszín számít, hanem a személy, akivel ott vagy.

2019. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nem szokványosak a legjobbak. :)
2019. dec. 7. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy utazott le hozzám talizni Balatonpartra, kora délután érkezett, felmentünk egy kilátóba, elmentünk urbexelni, majd naplementét megnéztük hazafele, ott főztünk aztán hajnali 5ig nevetgéltünk, beszélgettünk miközben egy üveg bort ittunk meg, majd összebújva együtt aludtunk. Életem legszebb reggele is volt, mindketten azt mondtuk, hogy életünk legjobb első randija volt, pedig nem vagyunk már annyira fiatalok, 30-hoz közel. Aztán 2. randi amire még futotta és vége lett. :(
2019. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, miért lett vége?
2019. dec. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!