Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbik közt tényleg több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbik közt tényleg több a programozó, vagy aki informatikus?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Több tucat leszbikus ismerősöm közül 3-at ismerek, aki informatikusként végzett, vagy annak tanul. A szakomon (informatika) 6-ból csak én vagyok leszbikus, de az egyik csaj biszex, ha ez számít.

Nem látok nagyobb arányt, mint a hetero lányok között, ez a véletlen műve is lehet.

Annyi valóság alapja lehet, hogy akinek “férfiasabb” az agya, az jobban preferálja ezeket a szakokat (vagy matek, fizika stb), de mint tudjuk, nem minden leszbikusnak van “férfiasabb” agya. Több a hetero lány ismerősöm ezekről a szakokról. (Amúgy is utálom ezt a férfi/női szakmás hülyeséget.)

2019. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én magamon kívül nem ismerek leszbit a szakmában. 😂
2019. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de te programozó vagy?
2019. dec. 12. 10:01
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Én csak hozzányúlok a géphez,és már tönkremegy....

19/L

2019. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. :D Én tegnap szereltem gépet. :DDD
2019. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a saját telefonomhoz sem értek, nem még informatikusnak lenni

Sőt egy levelet nem tudok feladni a postán :D Úgyhogy részemről ez a felvetés totál megdől

2019. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaa de úgy értettem, hogy van ilyen végzettségetek is, akik értenek hozzá meg gépet szerelnek XD
2019. dec. 12. 10:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Lol 6-oson haltam XD
2019. dec. 12. 11:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én például gyárban vagyok gépész, gépszerelő-kezelő. Ha itt maradok, akkof további oktatásomkn veszek részt, esetleg még fejlesztem magam, tanfyamomra is járok, aztán majd lesznek papírok róla. Egyébkébt ismerek nőket, akik informatikusok (gépész)mérnökök, vagy programozók, de egyik sem leszbi, sőt még biszex sem.
2019. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megerőltetem magamat, tudok c-ben valamit programozni, de amúgy utálom.
2019. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!