Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én nem értem a hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a hasonló provokatív kérdéseket?

Figyelt kérdés

Pl., hogy két lány hogy tudja egymást kielégíteni 1/2 ujjal.. es hasonlók..

Főleg homofóbokra gondolok.

Én pl imadom, ahogy a barátnőm nyög, vagy ahogy a haja ramzuhan..és igen ki tudja egymás elégíteni ket lány. :)



2019. dec. 18. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ertjuk. Es mi is a kerdes lenyegeben?
2019. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyrészt nem provokáció gyanánt írják ki ezeket kérdéseket. Csak részletes leírást akarnak, hogy legyen mire bőrözniük.
2019. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés az,hogy csak ő nem érti-e.

Én sem értem,de aki még próbálta az nem is tudhatja, így el kell engedni. Vagy aki fszhoz van szokva.

2019. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Én mondjuk nem vagyok leszbikus, de nekem nem lenne elég csak az ujjazás és nyalás, nekem hiányozna a rendes behatolás. Ettől függetlenül persze még nem muszáj ilyen provokatív kérdéseket írogatni, én sem szoktam.
2019. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek imádják provokálni egymást, ebben semmi újdonság nincs. Kb. a bölcsiben kezdődik...
2019. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!