Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Találtam facebookon egy nőt, aki nagyon szimpatikus, szívesen megismerném, ezért be is jelöltem, teljesen ismeretlenül. Sajnos nem jelölt vissza, bár sejtettem, hogy ez fog történni. Biztos, hogy a lányokat/ lányokat is szereti. Nem szeretnék túl nyomulós lenni. Hogyan kellene közelednem felé? Vagy hagyjam inkább?

2019. dec. 29. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem jelöl vissza, csak várni tudsz. Az kiderül, nincs e kapcsolatban?

Esetleg, ha van közös csoportotok, ott felveheted vele a kapcsolatot.

Egy helyen éltek?

2019. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Semmi jelét nem találtam, hogy kapcsolatban lenne, ezért is vettem a bátorságot, hogy bejelöljem.

Nem messze lakunk, de sajnos semmi közös csoport nincs :( Viszont az érdeklődési körünk hasonló, szóval, ha visszajelölne utána már sima lenne.

2019. dec. 29. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Én simán ráírnék.


Szia!

Szeretnélek megismerni.


Tedd meg ezt a lépést aztán majd kiderül.

2019. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Írj is neki, hátha azt hamarabb észreveszi.


"Szia! A képeid alapján nagyon csinos, vonzó nő vagy, szívesen megismerkednék Veled. Van kedved beszélgetni? :)"


Valami ilyesmit.

2019. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudjatok, de erre a "Szia, szép vagy, megismernélekre" lehet más is írni, mint hogy "Kösz,nem", vagy vissza sem írni?


Ezt elsősorban pasik szokták alkalmazni, de nekik se ír vissza soha senki.


Ha ismeretlen embernek írtok levelet,(amire választ is vártok), alap hogy legyen benne:


- te ki vagy

- miért írsz rá

- mi a célod azzal, hogy rá írtál

- miért kéne visszaírnia, tehát valami érdekeset, amiről van kedve beszélgetni


Mert bár ri leszbikusok vagytok,de ne akarjátok tudni,hogy mennyi agyzsibbasztó, buta levelet kapnak a nők, pláne a heterók, amikből jó esetben is csak 1 szavas,

-hogy vagy?

-jól.és te?

-én is jól.

- micsi?

-fekszek.te?

-én is. - típusú vagy még bénább beszélgetések kerekednek. Úgyhogy ha választ vártok legyen már valami tartlama az üzeneteteknek, adjatok okot a nőnek hogy visszaírjon nektek és hogy nektek írjon vissza, de a 20 ugyanolyan levélből valaki másnak. Elnézést, de kikívánkozott belőlem, és szomorúnak tartom hogy már a nők is egyre életképtelenebbek.


Pl.:

" Szia, Kati vagyok, Budapestről. Láttam a profilodat és nagyon megtetszettek a kirándulós képeid, mert én is nagyon sokat kirándulok, nagyon szeretem a természetet. Megkérdezhetem, hogy az amelyiken a vizesés is látható hol készült? Szép táj, de nem ismerős. "


Ennyi.És ha erre visszaír (kb.70%, hogy igen), akkor már eleve adott a közös téma és épkézláb beszélgetés kerekedhet.


Illetve nem íjeszted el rögtön, mert sok heteró nőt ismerek, akire ha ráírna egy másik nő,hogy "szia ismerkedünk?" rögtön szívrohamot kapna.


A másik pedig, hogy facebookon nagy valószínűséggel heteró nőkbe futsz bele. És ezzel , hogy elsőre ismerkedni akarsz egyrészt úgyis elvágod a beszélgetést, másrészt ráerősítessz a sztereotípiákra, mert annyi fog megmaradni a nőnek(pláne hogy az ember hajlamos a saját szájíze alapján kiszínezni a dolgokat), hogy egy perverz leszbikus zaklatta interneten keresztült. Nem, ne feltételezzétek mindenkiről hogy megértő és diszkrét. Hallottam már olyat, hogy egy leszbikus nő csak lájkolta egy kollegina fényképét,nem írt semmit, a csaj mégis kiakadt,hogy mit képzel. Bezzeg férfiak nyugodtan csorgathatták a nyálukat a képe alatt.


Szóval a lényeg, ha értelmes levelet írsz, és ő visszaír a témával kapcsolatban, akkor többet megtudsz róla rövidebb idő alatt és neked is van teren értelmesebben írni magadról, értelmesebben kibontakozni. Ha kialakul szimpátia akkor akkor folytathatjátok, ha nem akkor vagy lesz egy sima, de jó barátnőd, ha viszont azt is visszautasítja akkor legalább beszélgettél egy jót, plusz oldottad benne az esetleges előítéleteket, hiszen azt tapasztalja,hogy x napig beszélgetett egy intelligens, művelt, illemtudó,motivált leszbikus nővel, és nem azt hogy a leszbikusoknak a szex körül forog az életük.

2019. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarlak megbántani de azzal, hogy nem jelölt vissza azt jelenti, hogy nem érdekled. Érted most égetheted magad azzal, hogy írod neki az általános dumát ami valószínűleg nem érdekli. Aki kicsit is szimpatikus azt visszajelöljük.
2019. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6-os: Mentségemre szóljon, hogy nincs fent profilképem!

Nagyon szépen köszönöm egyébként a segítséget mindenkinek!! :)

2019. dec. 30. 10:13
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Azt se felejtsük el, hogy nem mindenki életének szerves részes fb, nem lóg rajta minden nap.
2019. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem írtam neki azóta sem (bátorságot gyűjtöttem xd), de már nem is fogok, mivel közben észrevettem, hogy átállította a profilját úgy, hogy ne lehessen bejelölni, csak üzenetet küldeni, ha nincs közös ismerős, így a jelölésem is törlődött gondolom....ennyire nem hiszem, hogy ijesztő lennék egyetemista létemre (mert annyit látott belőlem össz-vissz, hogy mit tanulok, illetve hol élek)

Ha véletlenül olvasnád ezt, akkor bocsánat, ha zaklatásnak érezted, nem annak szántam !!

2019. dec. 30. 15:34
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem kellene ilyen könnyen feladni.
2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!