Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátnőmmel és ez nagyon megvisel. Hiányzik az érzés, hogy úgy szeressek valakit, mint, ahogy őt szerettem. Viszont egy új kapcsolatot még kicsit korainak érzek, félek, hogy megbántanám valamivel az új páromat, mert még nem vagyok teljesen rendben lelkileg. Ráadásul sajnos eléggé elveszettnek is érzem magam, nincsenek meleg ismerőseim, nincs kivel megbeszélnem ezeket a dolgokat és az ismerkedésből is teljesen kiestem, mivel már egy jó ideje kapcsolatban voltam. Szerintetek mit kellene most csinálnom? Először nyugodjak le, rendezzem le magamban ezeket az érzéseket és csak utána nyissak valaki felé? Vagy ez nem biztos, hogy hatással lenne a következő kapcsolatomra? Hol érdemes ismerkedni? Labriszon láttam meghirdetve filmklubot, van itt olyan, aki volt már?

2020. jan. 2. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Miért kéne melegnek lennie a barátaidnak ahhoz, hogy meg tudd velük beszélni a problémáidat?

Ismerkedhetsz, ha úgy érzed, hogy az segít. Nem muszáj egyből összejönni. Találkozgatsz, beszélgetsz emberekkel, aztán majd alakul minden.

2020. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

“Először nyugodjak le, rendezzem le magamban ezeket az érzéseket és csak utána nyissak valaki felé? Vagy ez nem biztos, hogy hatással lenne a következő kapcsolatomra?


-Egy új kapcsolatot még kicsit korainak érzek, félek, hogy megbántanám valamivel az új páromat, mert még nem vagyok teljesen rendben lelkileg.”


Megválaszolod te magadnak.

2020. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az időtől is függ . Mennyi idő telt el szakítás óta? Bűntudatod van vagy nem tudtad le zárni vele rendesen ?

Új kapcsolatra soha nem lehet felkészülni eléggé az általában csak úgy jön magától.

2020. jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!