Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért élvezek el túl hamar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el túl hamar?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok, nem nagy gond, akkor fél, de maximum 1 perc alatt elélvezek kézzel. Amikkr viszont partnerrel vagyok, aki nyal, akkor is maximum 1 perc alatt kész leszek. Néha aggaszt, mert olyan típus vagyok, aki csak egy orgaznust bír egy együttlét alkalma alatt. Nem tudom ez mitől lehet, nem izgulok fel pedig annyira, mikor partnerrel vagyok, egyáltalán nem hosszú az "előjáték." Biológiai vagy lelki okai lehetnek?
2020. jan. 13. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy működhet, ha gyakorolsz, próbáld meg elhúzni, ha kell másra gondolni.
2020. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!