Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek bejön a pisiszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön a pisiszex?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám de csak lánnyal

2020. febr. 9. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nekem bejon én fiu vagyok ;) lanyok nekem is dobhattok PM-t
2020. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen be, bizonyos mértékekig
2020. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen de leginkább puncimra (ha én kapom)
2020. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bejön 20/L
2020. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Én is lánnyal csináltam csak (szintén leszbikus vagyok)
2020. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejön, de nem minden része.
2020. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem jön be.
2020. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Bejon az, amit nem sokan tudnanak produkalni. Egy amerikai manus videoit lattam, allo farokkal ugy hugyozik, mint egy szokokut. Erre piszkosul felizgulok.

Kizarolag ruha nelkul es zugany alatt csinalnak, az, hogy mindent ossze, azt nem.

A ferfi pisiles gyerekkori tabubol, elso tapasztalasbol, racsodalkozasbol erdekes. Egy napon nem lehet emliteni a szaros perverziokkal.

Izgatna az is, hogy nokent pasisan pisiljek, es tudnek is.

Privatot olvasatlanul torlok.

2020. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát kedves lányok.

Sajna szomorúan olvasom, hogy ti egymással simán élvezkedtek igy :-).

Én meg mindig kimaradok belőle.

Bár ez nem igaz igy, 6 évvel ezelőtt volt két lány, leszbik, együtt éltek, akiből az egyik bi is volt és néhanéha ősszebújtunk 3-an. De ilyenkor mindig atom mód leitták magukat, pár óra alatt.

Szanaszéjjel pisiltük élveztettük egymást, egészen addig mig ki nem dőltek a Martinitől, pezsgőtöl stb.

Állitólag azért volt ez igy, mert tudták, hogy velem-nálam "biztonságban" vannak piálásügyileg.

Én meg simán tudok pisilni, brutál mennyiséget álló farokkal is :-), bár az egyik ilyenkor simán bele beleszopott pisilésem közben, igy garantálta állva is maradt.

Egyszóval heppy volt az egész. Nekik is, nekem is, aztán ki ki ment a dolgára. 3-4 hetente egyszer voltak ezek az action-ök.

2020. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!