Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy nagyobb szórakozóhelyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyobb szórakozóhelyen, hogyan tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyobb bulikban hogyan menjek oda/hogyan kezdeményezzek lànyoknál?(bi/leszbiknél) Rajtam sem látszik hogy bi vagyok szeretek lányosabban is öltözködni néha lazábban is szóval nem vagyok az a kimondottan csak fiús lány.Bulikban sem mindig látszik lányokon azért is nehéz ez.Volt hogy egy rám akadt részegen kàr hogy a csaja mellette àlt és nézett mint valami gyilkosra én meg megsem mertem mozdulni😂

Jaj és nem érdekelnek ilyen wow! Partyk vagy mik ilyenre nem járok messze is vannak sokan ajànlották màr de..


2020. febr. 20. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2020. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ajánlatos olyan közegben csinálni ahol a nők nagyobb %a érdeklődő, kevesebb kudarc fog érni. Lehet ez café, filmklub, depeche mode buli meg egyéb nem túl heteró rendezvények.


Az is segít, ha van rajtad valami szivárvány vagy egyéb zászlós színű ékszer, labriszos nyaklánc, orchidea forma fülbevaló, kitűző, gyűrűk az első három ujjon, egyéb diszkréten ráutaló dolog.

Feltűnő színű körömlakk is lehet jó, de RÖVID körömmel. 😉


Általában:


Szemezés->Meghívhatlak egy italra?/Van tüzed?/Tetszik a fülbevalód/De szép a gyűrűd->Gyors fizikai érintés (de nem intim helyen!!!!)->Beszédbe elegyedés (pl Tetszik ez a szám? Sokat jársz ide? stb)-> Dumálás->Közös tánc->Telefonszám csere?


Fontos, hogy legyél természetes.


Ne bámuld túl intenzíven, nézz máshova is, aztán vissza rá. Ha beszélsz vele, ne a mellét/kezét nézd, hanem a szemét.


Ha megérinted, legyél gyors, könnyed de ne kapkodj. Ne fogd le, és kérj engedélyt.

Ékszert akkor érdemes dícsérni, ha tényleg érdekes, szép darab.

Piercinget, mellre lelógó nyakláncokat ne fogdosd, a piercing lehet friss, a mellét fogdosni meg creepy.


Ha italt veszel neki, ne tukmálj rá alkoholt. Ne akard leitatni, és erről biztosítsd is.

2020. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2020. febr. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!