Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy transznemű nevezhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transznemű nevezhető leszbikusnak?

Figyelt kérdés
Ha az illető férfi nemi szervvel de női öntudattal született, világ életében megszólalásig nőként viselkedett és ránézésre meg sem mondanád róla hogy nem az, és át is van operálva és így teljes értékű nőként él, akkor ő nevezhető leszbikusnak? Nők, ti tudnátok rá úgy tekinteni?

#leszbikus #transznemű #MTF #Male-to-Female
2020. ápr. 12. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Elfogadnám úgy ahogy van 😇
2020. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát,de csak a lényeget nem mondtad,hogy kihez vonzódik?

Ha a lányokhoz akkor természetesen nevezhető annak,ha már teljesen át van operálva.Én leszbikusként tekintenék rá


Viszont több olyat láttam az oldalon,aki szeretné megtartani a farkát (és nyílván használni is) de ő valahogy mégis azt szeretné,hogy az ágyban nőként tekintsenek rá,és leszbikusnak hívja magát.Nekem a kettő nem fér össze.Amíg állva hugyozik,addig ne nevezze magát nőnek

2020. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen, olyanra értettem aki már élethű női nemi szervvel rendelkezik, és a nőkhöz vonzódik.
2020. ápr. 12. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki még nem műttette át magát, de női öntudata van és a nőkhöz vonzódik, akkor is nevezhető leszbikusnak. Csak ugye a biológiai neme még férfi. Egy olyan transz, aki a férfiakhoz vonzódik akármilyen érdekes, de hetero nőnek számít akár átműttette magát akár nem.
2020. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Bár mondjuk még így se, teljesen korrekt, mert ha átesett a nemátalakító műtéten, onnantól ciszneműnek számít.
2020. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

“A ciszneműség a születéskor kapott nemmel való azonosulás.”

Nem lesz cisznemű, viszont teljesjogú nő/férfi lesz. Már ha a kormány nem rondít bele...

2020. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nőkhöz vonzódik, akkor igen, leszbikus. Műtétektől függetlenül.
2020. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
# 6 Egy dokumentumfilmben láttam, hogy transzneműnek sem nevezhető onnantól, miután átoperálták. Akkor minek számít?
2020. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi/ nő.

Ennyi. Ha ennél tovább kell magyarázkodni (pl orvosi dolgok kapcsán), akkor meg úgyis kiderül, hogy nemátalakító műtéte volt, illetve hormonokat szed.

Ezért lesz problémás, ha érvénybe lép a 33-as törvény, mert akkor sajnos marad a papírokban az eredeti nem.

2020. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés felmerül sok transzvesztitánál is. Nőnek öltözik, állandóan nő fehérneműt visel, de szexuálisan a nőkhöz vonzódik. Ő is leszbikusnak vallja magát. (Van ilyen ismerősöm. mondjuk aki szexel vele, az már nem leszbi hanem bi.)
2020. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!