Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Szolnokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Szolnokon mennyi esélyem van összehozni egy több alkalmas ágykalandot?

Figyelt kérdés
És egy egyéjszakást?

2020. ápr. 20. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Mint minden más nagyvárosban (most kb. 0 a járvány miatt). Sőt azt is mondhatnám mint egy heteró ágykalandot. Honnan tudjuk hogy nézel ki, milyen vagy emberileg?

Ha a kérdésed az, hogy vannak-e Szolnokon leszbikus nők - akkor igen, vannak (mint minden más nagyvárosban is).

2020. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Oh nyoo, a kérdezőnek nem tetszett a válaszom (vagy valamelyik olvasónak) és töröltette :'( :D


Most komolyan. A járvány idején nem kéne szerintem ide-oda járkálgatni, ismeretlenekkel találkozni, mert oké lehet nem fertőzöttek, de jobb nem kockáztatni. Én elhiszem, hogy a járvány idején is ki kell elégíteni a szexuális vágyainkat, de azért na...


Egyébként jól írja az egyes válaszoló. Attól, hogy találsz mondjuk két szolnokit, az nem jelenti azt, hogy majd lesz kalandotok. Mert mi van, ha nem jöttök be egymásnak? Mi van, ha emberileg valamelyikőtök nem szimpatikus a másiknak? stb. stb.

2020. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Van esély,bár nem sok.Szolnokon is vannak leszbik,mint kb máshol.

Ismerek párat.

2020. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oo én ismerek ott párat 😏🙄
2020. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy a lány barátja megnézné akkor szerintem tudok egy lehetőséget,írj és megbeszéljük :)
2020. okt. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki tud ilyet írhatna.
2020. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2022. jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziaa nem Szolnoki vagyok, de közel lakok, ha gondolod írj:)
2022. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!