Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak beszélgetni sem állnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beszélgetni sem állnak le középkorú/idősebb nők fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmi esélyem a 30+-os korosztálynál 20 évesen. Elfogadtam ezt, és ahogy idősödöm, talán majd komolyabban fognak venni. Talán majd lesz esélyem egy párkapcsolatra, nem csak kalandra vagy ilyesmi. Igazából csak beszélgetni szeretnék egy felnőtt, sokat tapasztalt leszbikus nővel. Magáról a témáról, mindenről, amiről szívesen mesél. Szerelmek, csalódások, a lelki része a témának az, amire nagyon kíváncsi lennék. Csak kis útmutatás, segítsegnyújtás, nevezhetjük bárminek. Sajnos állandóan heteroszexuális nőkbe "szeretek bele." (Az idézőjel azért, mert nem nevezném igazi szerelemnek.) Olyan sok csalódás ért már most, ennyi idősen, hogy úgy érzem csak szimplán beszélni szeretnék valakivel, aki ezen keresztülment. Hátha tud tanácsokat adni, kicsit változtatni a hozzáállásomon, a nézőpontomon. Miért van, hogy mégcsak beszélni sem szeretne velünk senki? Minden kategóriában azt olvasom, (itt is) hogy érett nők nem állnak le gyerekekkel. Megértem, de tényleg eltekintenék ebben a helyzetben a szexuális orientaciómtól, csak szeretnék bepillantást nyerni abba, amit ez a korosztály érez.
2020. ápr. 20. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon megértelek kérdező!Tudom,neked ettől nem lesz jobb&de hidd el én együttérzek veled!
2020. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a legtöbb esetben így van,viszont Nekem teljesen mindegy,h XY hány éves,bárkivel el tudok beszélgetni,ha normális,és nem merül ki 1-2 szóban a mondanivalója,no meg ha nyitott a világra.

(:

2020. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!