Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként hogyan oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként hogyan oldjátok meg az efféle társkeresési nehézségeket?

Figyelt kérdés

Értelmiségi leszbikusokkal, vagy legalább akiknek az intelligencia hányadosuk megüti az alap szintet, hol szoktatok ismerkedni?


Elnézést, ha bárkit megsértek a nyers fogalmazással, de mintha a leszbikusok és melegek körében az átlagosnál is nehezebb lenne "normális" beszélgetőpartnereket találni.


Társkereső meg képvillogtató platformokkal egyelőre nem vagyok kibékülve, mert nagyon úgy tűnik néha, hogyha valaki nem a nőideálja a másiknak első ránézésre, akkor még beszélgetést is lehetetlen kezdeményezni. Kicsit túlságosan a külsőségek mozgatnak mindenkit.

Mi a tippetek olyan ember számára, akit egy érdekes személyiség jobban felvillanyoz, mint egy klisés képeket puffogtató, önálló gondolatok nélküli tömeggyártmány?


Ha nem lenne világjárvány, valószínűleg LMBTQ rendezvényekre és szórakozóhelyekre mennék ezzel a problémával, most sajnos viszont én is rá vagyok utalva az internet csodás világára. Társat keresni majdhogynem lehetetlennek tűnik.

Tippek?



2020. máj. 12. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső oldalak sajnos ilyenek - kiemelten fontos a külső, de nem kizárólagosan. Ha valaki csak azt nézi és nem társalog veled akkor vedd úgy, hogy alapból nem egymást kerestétek.

Tipp: járvány után ösztrosokk party.

2020. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tudom, tudom, hogy azt írtad, hogy a társkereső off, de én meglepően sok jó tapasztalatot szereztem ott (persze amíg lehetett járkálni ide-oda :D), amíg fent voltam tinderen 2 évig kisebb-nagyobb inaktív szakaszokkal. persze, a külsőségek mozgatnak mindenkit, de talán vagyunk még páran, akik nem csak ennyit néznek meg, hanem esetleg még leírást is olvasnak, és az alapján kezdeményeznek valami beszélgetést (vagy olyan leírást írunk, amire könnyen lehet írni valamit és elindulni valamerre). Na természetesen az egy másik dolog, hogy van rengeteg olyan, aki telerakja vagy emotikonokkal, hogy "ezek leírják a személyiségemet", vagy teljesen irreleváns információkkal, pl hány centire sikerült megnőnie. :D szerintem lutri ez az egész társkeresés dolog, leginkább interneten, de talán általánosságban is.

Egész korlátozottak a lehetőségek itt, vannak Facebook-csoportok (többnyire fertő), Instagramos társkeresős profilok, ezeken a helyeken gyakran szintén a külsőt látod először, meg valami gyenge leírást arról, hogy milyen az az adott ember (van kivétel természetesen, csak elenyésző). Aztán még lehet itt, ahol nem a külsőt látod először, vagy anotalkon és ezekhez hasonló oldalakon, de ebben az esetben kicsit jobban megnő az esély, hogy valami kamuval beszélgetsz.

Járvány alatt alapvetően nincs sok lehetőséged, amíg nem lesznek újra ilyen rendezvények (másik kérdés, hogy lesznek-e), így addig csak az internet maradt.

2020. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon sok kérdésnél ajánlottam a HER-t: csak nők vannak rajta nincs kamupasi. Nagyon igényes a profil jó esetben elég sokat elárul a másikról. A személytelenséget úgy tudod elkerülni, hogy írsz magadról bemutatkozást és pl csak azokat kedveled akik szintén így tettek. Én itt ismertem a meg a párom, csak ajánlani tudom
2020. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság,hogy a szórakozóhely még mindig a legalja :D

Sokan szidják a társkeresőket de az az igazság,hogy még mindig az a legjobb

2020. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es, fejtsd ki kérlek, miért gondolod így!?

Nekem ezzel ellentétes tapasztalataim vannak, de érdekel másik nézőpont is.


Köszi az eddigi válaszokat.

2020. máj. 13. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból a legtöbb szórakozóhelyen az emberek többsége vagy ittas állapotban van vagy úgy tele van partydroggal,hogy azt se tudja hol van,na most így kapásból nehéz ismerkedni
2020. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, túl sok ilyennel még nem találkoztam leszbikus szórakozóhelyen, de ha mégis, az legalább egy intő jel, hogy az illetőt kerülni kell.

Lehet kultúráltan is szórakozni, mértékkel inni. Ez nekem elég jól megy, mégis sikeresen feloldódok:)


A 3-as válaszolóhoz lenne kérdésem (vagy bárkihez, aki tudja):

A HER alkalmazáson sok magyar található? Nyilván elsődleges szempont társkeresésnél ez lenne, a távolság végett.

2020. máj. 13. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehezen :D

26 Nő

2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!