Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus illetve biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus illetve biszex lányok ,hogyan hívjam el randizni a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy ideje tetszik, nem vagyunk barátok csak ismerősök, egy helyen lakunk. Már tettem felé egy-két kis kedves gesztust. Azt hittem nem fog tetszeni neki és el fog kerülni engem de meglepően kedvesen fogadta a dolgokat. És most az lenne a következő lépésem ,hogy valahová elhívjam. Van egy ötletem de nem tudom ,hogyan és milyen formában hívjam el.

Aki tudna ötletet adni illetve van tapasztalata írjon privátot pls! Nagyon megköszönném!



2020. máj. 14. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lenne kedved eljönni egy kávéra valamikor a közel jövőben?

Sokat agyalsz rosszabb lesz.. Nem kell túl gondolni..

2020. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd el egy italra, kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve inni. A kávé szerintem elég merev.

Engem is így hívták el és sikerrel is járt :)

2020. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár hogy karantén van, mert ilyenkor tök jó eseményekre elhívni, pl nekünk a párommal karácsonyi vásár volt. Amúgy valóban egy kávé, fagyi süti, sör jó lenne, még kifogásnak is mondhatod hogy unod a bezártságot, nem akar-e veled kimozdulni kicsit
2020. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!