Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szavazás!Első csók:melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavazás!Első csók:melyik a jobb,szenvedélyesebb,izgalmasabb?Csak leszbikusok válaszoljanak!

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 09:00
A kérdező szavazást indított:
arc megsimogatása,aztán csók (25 alatti vagyok)
arc megsimogatása,nyak végigcsókolása,aztán csók (25 alatti vagyok)
arc megsimogatása,aztán csók (25 feletti vagyok)
arc megsimogatása,nyak végigcsókolása,aztán csók (25 feletti vagyok)
54 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára 25 leszek, szóval hivatalosan még 25 alatt vagyok, ezert 25 alattit jelöltem meg (legelső választ)
2020. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De a nyakát első csóknál nem lenne túl sok végigcsókolni?


Miért készülsz rá ennyire? Az alapján fogsz dönteni hogy itt mi jön ki?

Nem kötekedés csak érdekel😉

2020. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Napok óta figyelem ezt a témát és engem az képeszt el, hogy a nyakcsók milyen sokaknak túl intim...

Saját tapasztalataim alapján ha nem olyan egyértelmű a kölcsönös vonzalom, sokkal könnyebb felsülni a röviden felvezetett csókkal, mint mély és intim helyzetet kialakítani, és apránként puhatolózni.


Mire végig csókoltam bárkinek a nyakát, addigra pontosan tudtam, hogy ha a szájához érek, akkor se fogja meggondolni magát, mert be lesz indulva addigra és alig várja azt a pontot.

Ha már a nyakcsóknál észre lehet venni, hogy nem igazán akarja, akkor teljesen biztos, hogy egy szinte váratlan csókot se fogadna jól, vagy ha jól fogad először, később megbánja.

Szeretek biztosra menni, nekem az apró lépésekkel történő felvezetés többszörösen bevált módszer, ellenben a gyors nyelvátdugással. Szerintem az a túl intim, hogy valakit letámadnak egy gyors csókkal. Persze embere válogatja, nekem az előbbi vált be.

2020. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az a gaz hogy ezt már egyszer meg is kérdezted és még szavazást is inditasz róla

Ráadásul ÚGY hogy az előző kérdésben neked nem tetsző variáció még véletlenül se kerulhessen bele

Gratulálok

2020. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4:Mit szedsz?!Azt a kérdést elírtam,és amúgy akkor is szavazást akartam csinálni,hogy világos legyen melyik a nyerőbb a többség szerint,csak véletlen nem került bele.Ide lehetne kommentelni mást is,de hiába kötekedsz meg gratulálgatsz,alapból erre voltam kíváncsi előtte is,más hülyeségekre nem,akkor nyilván nem olyan opciót teszek bele,ami engem nem érdekel te nagyon okos lányka!🙄🙄
2020. máj. 27. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Így fogom csinálni a csókot,csak kíváncsi voltam idősebb nőknek,tehát nem a 18-22 éves tiniknek mi az,ami jobban bejön.Nyilván nem olyan béna módon fogom csinálni az első csókot,amit írtak az előző kérdésben,nem óvodások vagyunk a kiszemelt nővel.😑
2020. máj. 27. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Mégis felteszel egy kérdést hogy hogy kell valakit megcsókolni😂😂
2020. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni?!Nem ezt kérdeztem te nagyon hülye... Meg mindkettő az én ötletem,csak akartam tudni melyik jön be több embernek balfaccccckám.🙂🙂
2020. máj. 27. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom megint a szomorú szerelmessel van dolgunk!

Figyelj én nem akarlak bántani, de annyira elárul a stílusod és sokak ellenszenvét váltottad már ki itt. Ha kicsit kevésbé lennél benne az emberek arcában akkor sokkal több jó tanácsot kapnál. De ezt nem bántásból.


De amúgy meg miért bénák amiket az előzőben írtak? Ez egy kérdezz felelek oldal megkaptad a választ hogy ők mit gondolnak, te utána úgyis azt teszel amit akarsz.

Ne parázz rá erre a dologra mert ha megtörténik a csók és nem pont olyan forgatókönyv lesz amit eltervezel akkor csak csalódni fogsz. Kicsit lazíts ha el kell csattannia akkor úgyis el fog.☺️


Amúgy meg az én tapasztalatom szerint az első csókok, főleg ha szerelmesek vagyunk valakibe nem mindig úgy alakulnak ahogy elképzeljük. Idegesek vagyunk, bénának érezzük magunk vagy nem hangolódunk eléggé egymás ritmusára. A 3. 4. Sokkal jobb mindig.

Ne agyalj annyit 😉

2020. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

pedig pontosan ezt kérdezed

Forgatokonyvet

Sose csokoltál még meg senkit?

2020. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!