Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha vannak szadista hajlamaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak szadista hajlamaim és egy kis fájdalmat (is) akarok okozni a csajomnak,akkor 4,5-5 cm vastag dildó elég lesz?

Figyelt kérdés
Tudom,nem használ minden leszbikus ilyeneket meg egyénfüggő a méret,de,aki használt már ilyet legyen kedves szavazzon.
2020. máj. 30. 09:01
A kérdező szavazást indított:
a 4,5-5 cm már rendesen feszít
a 4,5-5 cm kevés ehhez
leírom privátban a méretbeli ötletem
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem leszbikusként válaszolok, de a dildó méretétől teljesen függetlenül is tudsz fájdalmat okozni a barátnődnek. Ha durva vagy, akkor egy feleekkorával is simán megoldható a dolog, szóval ebből kiindulva igen, teljesen jó ez a méret is. Tapasztalataim szerint viszont a hosszabb dildóval könnyebb fájdalmat okozni, ami már a méhszájat böködi, a vastagsághoz idővel hozzá lehet szokni, megedződik a hüvely. Szóval én inkább ezen a vonalon gondolkodnék.
2020. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy farokméretes kérdés a sok közül, csak leszbi köntösbe bújtatva.

Te is egy kisfarkú pasi vagy.

2020. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hála égnek nem vagyok pasi,jó nőnek lenni!😌
2020. máj. 30. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A dolog lényege, hogy fájdalom legyen de sérülés ne.


A méret meg tökre attól függ milyen termetű a barátnőd.

Minél nagyobb a cucc, annál óvatosabb, kissebb mozdulatokat lehet csak.


Ha egy size queennel van dolgod, aki szereti ha valami nagy tölti ki, akkor nagyon gyengédnek kell lenned és jó sok síkosító kell. A hüvely elég rugalmas, de nem tágul azonnal.


Ha azt szeretné, hogy durván, vadul dugd meg, akkor érdemes valami max közepessel csinálni hogy szabadon tudj mozogni.

Ezt akár két ujjal is lehet, csak jó szög kell hozzá, hogy tudj mozogni, illetve neki is tuudnia kell magát tartani.

2020. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fontos a méret minden szempontból. A miénk 3 cm átmérőjű, és 10 cm hosszú, de ha bevadulok, az is tud neki fájdalmat okozni. Persze kellemesen, stb, de tud.
2020. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!