Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! :) Tartós kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! :) Tartós kapcsolatban melyek a legfontosabbak nektek? Anyagiak, érzelmek, vonzalom? Mi a legfontosabb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Anyagiak
Érzelem
Vonzalom
érzelem-vonzalom
anyagiak-érzelem-vonzalom
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelem is nagyon fontos,de a vonzalom a legfontosabb.Anélkül nincs semmi,ha a tűz nem lobog.
2020. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Érzelmek és vonzalom nélkül nem látnám értelmét egy kapcsolatnak, így egyértelműen ezek.
2020. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó bár nem ebben sorrendben.

Érzelem-vonzalom nem részltezem.

Anyagiak:pénzböl élünk,és ha nem pék a párom hamar éhesek leszünk.

2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érzelmek & vonzalom.
2020. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Erre mindenki az érzelmeket meg a vonzódást fogja írni 🙄🤔


Az anyagiak fontosak mert a szeretetet nem lehet megenni, de ugyanakkor van egy csomó olyan faktor ami fontosabb.


Pl hasonló intellektus, összeegyeztethető világnézet, hasonló célok, jó kommunikáció.


A vonzódás meg a szerelem az max az első 6 hónapra elég, egy tartós kapcsolatra önmagában édes kevés.

2020. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az anyagiak azért nem annyira fontosak, mert nem a páromtól fogom elvárni, hogy saját magán kívül engem is eltartson. Nekem ez nem szempont. Ha egy sarki pizzázóban is dolgozik és alig tud rám költeni, az sem zavar. "Szegényen" is szerethetjük egymást.
2020. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Aki azért azt mondja hogy neki nem számítanak az anyagiak, az valószínüleg sosem volt igazán anyagilag padlón.


Nem arról szól itt a dolog, hogy a csajod nem visz el randizni, vesz-e neked gyémánt sportautót megy visz-e nyaralni, hanem pl krízis helyzetben mit csinál.


Én sem várom hogy a barátnőm tartson el, de ugyanakkor látom azt is, hogy vannak leszbikusok akik 18 évesen egy fitying nélkül kerülnek hirtelen az utcára, és szó szerint azon múlik az élete, hogy a csaja befogadja vagy sem.


Az élet kemény, attól hogy ma anyagilag független felnőtt nő vagy jó munkahelyi lehetőségekkel, még nem jelenti azt, hogy két hét vagy egy év múlva is az leszel. Aki ezt nem fogja fel az vagy jómódban él vagy nincs magánál.

2020. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De akkor az anyagiak ennyi erővel minden élethelyzetben: családban, baráti kapcsolatokban, egyedülállóként is egy elég fontos tényezőnek számít. Ezzel tisztában is vagyok, hogy mindenki pénzből él és ha szorult helyzetbe kerül szüksége van támogatásra. Nyilvánvaló, hogy egy alap egzisztenciára szüksége van mindenkinek, hogy normális anyagi szinten tartsa magát (ne legyen hajléktalan) és ha úgy adódik, akkor a másiknak is tudjon adni. De ha egy kapcsolatról van szó, akkor számomra mégsem fontosabb tényező ez, mint az érzelmek és vonzalom. Szerintem alapvetően ez az alapja egy kapcsolatnak. Ha két fél között igazi szeretet és erős vonzalom van, akkor krízis helyzetben is tudják egymást támogatni. Ha kevés a pénz, akkor főként érzelmileg, de a legfontosabb talán ez. Valóban bárki kerülthet szorult helyzetbe, az is aki azelőtt jó módban élt, de attól még nem lesz kevésbé értékelhető része egy kapcsolatunknak csak azért mert hirtelen legatyásodott.
2020. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zebike26 válasza:
100%
Számomra a legfontosabb tartós kapcsolatban, az emberség a tisztelet és az őszinteség persze az érzelmek is de én ezzel mindenképp kiegészíteném. Persze fontosak az érzelmek is hiszen az az alap egyértelműen. Viszont szerintem ezek a fontosak összességében hogy egy nő biztonságban érezze magát és nőnek lelkileg
2020. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cselkó Ferenc válasza:
Sajnos szinte mindenkit meg kell cafoljak fiatalon még oké de igy már az én koromban pedig jól nézek ki minden szempontból a nő az anyagi dolgokat hajtja leginkább. Szarik az egyébre. Saját példa. O még szeret de a másik többet nyújt
2020. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!