Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Transz hajlam van az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz hajlam van az ilyen fiús leszbikusokban?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik fiúsan, férfiasan viselkednek. Bennük van transz hajlam?

Tehát nem a stílusra gondolok, hanem akiknek már a viselkedésük is fiús és teljesen fiúnak néznek ki.


2020. jún. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van akiben igen, és van akiben nem. Sokan pont görcsösen igyekszenek elfojtani ezeket a vágyakat és túlteljesítenek nőiességből hogy kompenzáljanak. Emiatt van sok transz nő aki ex katona/rendőr/tűzoltó, és transz pasi aki valami extra csajos háttérből érkezik.


De nem minden transz pasi heteró. Sokuk nem a nőket szereti

2020. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos. Párom kifejezetten kisfiús kinézet (pici cici, rövid haj) nem szeret nőiesen öltözködni, nincs harisnyanadrágja, és fiús boxeralsót hord. Jó, néha felcsatolja, de ő nem igényli, és imádja ha kinyalom. Nem hiszem hogy transzi lenne. Az amúgyis a pasik sajátja.
2020. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem van egy minimális hajlam emelt, de nem operáltatnám át magam.
2020. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva én ezen már elgondolkodtam mert néha nagyon nehéz... de nem hiszem hogy pasiként könnyebb lenne 🙄
2020. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már gondolkodtam rajta, közelebb is érzem magam a nem binárishoz. Fiú becenevem van, úgy nézek ki stb... Egyedül f*kar nem szeretnék, máson se vonz, magamon se tetszene.
2020. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van,aki szimplán csak kényelmesebben érzi magát nőként rövid hajjal,boxerben,szempillaspirál helyett kalapáccsal/fúróval a kezében.

Én is ilyen vagyok,abszolút távol állnak tőlem a női(es) dolgok,jobban érzem magam sportcipőben,kockás ingben és boxerben mint női alsóban,felsőben,magassarkúban, inkább leköt a bütykölés/ barkácsolás mint a főzés vagy a vasalás...

Viszont annak ellenére h fiús vagyok itt-ott nőies vonásokkal,nem akarnék pasi lenni.

2020. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!