Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van bennem hajlam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennem hajlam?

Figyelt kérdés
Van egy távolabbi nő ismerősöm, aki nemrég bevallotta nekem, hogy tetszem neki. Nagyon meglepődtem, mert azt se tudtam, hogy leszbikus. Eddig csak férfiakkal voltam és még voltam róla győződve, hogy 100%-ban hetero vagyok. Ez a lány viszont női szemmel nézve is nagyon szép és azóta nem tudom kiverni a fejemből, komolyan elgondolkodtam rajta, hogy benne lennék vele egy kalandban. Viszont már 27 éves vagyok, nem pedig egy nemi identitásában zavarodott tinilány, össze vagyok zavarodva.

2020. jún. 26. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hat próbáld ki aztan megtudod
2020. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

A puding próbája az evés.

:)

2020. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
Nem biztos hogy hajlam,inkább csak fantáziadús érdeklődés hogy milyen is lenne.... Ez természetes kíváncsiság szerintem.Próbáld ki hogy milyen,és egy élménnyel gazdagabb leszel 😊
2020. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen van benned hajlam de ezzel semmi probléma nincs. Valamiért felkeltette az érdeklődésedet ez a lány és ez hízelgő ,hogy tetszel neki. Ha elgondolkodtál azon ,hogy belemenj-e ebbe a kalandba akkor tényleg van valami.
2020. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
#2 válasz a jó 😉 én is ezt tanácsolom
2020. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem kortól függ, hogy épp ki/mi érdekelhet. Szerintem teljesen fölösleges fix álláspontot foglalni, főleg szexualitás terén. (És itt nem arra gondolok, hogy úgyis minden nőben ott lapul a látens leszbikus.) Ezzel hozol magad elé igazán akadályokat és aggályokat, hogy evés nélkül próbálod megmondani, hogy hogy is érzel a puding iránt.
2020. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Köszönöm!:)


#2 voltam.

2020. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

basszus szerintem próbáld meg nem veszíthetsz vele..........

jó neked :D

2020. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lazits! és próbáld ki! Veszteni valód nincs, mert ha kihagyod egész életedben azon fogsz rágódni, hogy miért nem? Sok sikert!
2020. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg :)
2020. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!