Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek melyik "jelzés"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik "jelzés" utal a legegyértelműbben egy nő vonzalmára?/leszbikus kategória!/

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 19:47
A kérdező szavazást indított:
seggre csapás/seggpaskolás
nyakra adott puszi
vállra adott puszi
arc simogatás
hosszas kézfogás
hát simogatása öleléskor
egyéb (leírom kommentben) /csókot,szexet,konkrét vonzalom vagy akár szerelem kinyilvánítást szavakkal ne írjatok/
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Szoval amitöl egy nö tetéböl tudni lehet hogy lesbi amikor meg próbálja a seggedet markolni vagy valahogy meg probál lábad között simogatni és emellet meg csokolni
2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem az számit hol érint meg, vagy hova ad puszit, az számit, HOGYAN.


Ne konkrét jelzéstípusokat nézzünk, hanem, hogy ki az illető és alapvetően milyen a levegő körülöttünk... egy nyakra puszit is adhat egy jókedvű hetero barátnő is, miért ne adhatna. Kb ahogy seggre is csapnak, vagy kezüket is fogják egymásnak.

Az a lényeg, hogy épp valami drámai a hangulat, romantikus, vagy éppen rohadt jókedvű (alkohol, egyéb tudatmódosítok stb).

2020. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a poénkodásról,az ittas állapotban történő "szórakozásról" és a sírós,lelkizős szituációkról szól,hanem átlagos szituációról.Hogy mi lehet egyértelmű jele egy nő vonzalmának.
2020. júl. 11. 20:17
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

ma 19:53


xD

Halvány fogalmad nincs arról, hogy mi leszbikusok milyenek vagyunk xD

Nem így ismerkedünk és nem így adjuk a másik tudtára hogy az adott nő nekünk bejön xD

És megtanulhatnál helyesen írni kisapám xD

2020. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Heteró barátnőim nekem még a kezem sem fogták meg,nem,hogy rácsaptak volna a seggemre/megpaskolták volna a seggem,nem,hogy egyéb... Azért is kérdezem,hogy vajon biszex/leszbikus nők hogy mutatják ki a vonzalmukat,mi a legegyértelműbb "jelzés"?
2020. júl. 11. 20:20
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező...

Kérdezd meg az adott nőt, akire gyanakodsz, hogy vonzódik-e a nőkhöz. Már a sokadik ilyen jellegű kérdésedet teszed fel. Már én unom.

2020. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy meg attól, hogy itt megszavaz valamit a többség, az még nem jelent semmi.

Amúgy is az ilyen szavazások csalókák, mert tuti vannak heteró pasik, nők, akik beszavaznak valamit.

2020. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7:Ja,jó lenne,ha csak leszbikus és biszex nők szavaznának...
2020. júl. 11. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezek közül semmiképp: hosszas kézfogás, öleléskor hát simogatás (ennél a résznél meg is ijedtem, ilyen erővel akkor már egy csomó csajra rámásztam, vagy mi? :D)

Viszont szerintem a nyakra puszi nagyon egyértelmű. El nem tudom képzelni, hogy egy szimpla barátot, aki nem vonz, a nyakán pusziljak meg.

A többi olyan "közepes", az arc simogatás lehet szimpla kedvesség, a seggrepacsi poénkodás. A vállra puszi is elég necces, de biztos vannak nők, akiknél baráti kapcsolatba is belefér, szóval egyértelműnek azt se mondanám.

Azért legegyértelműbb, hogy hogy néz rád, mennyire törekszik rá, hogy közel legyen hozzád fizikailag. Viszont ha vonzódik hozzád, de valamiért parázik rajta, hogy nehogy észrevedd, akkor az ellenkezője, jobban kerüli a szemkontaktust veled, mint másokkal, ha véletlenül egymáshoz értek, megijed, lefagy.

2020. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

6. és 7. vagyok.

Amúgy igen a nyakra puszi egyértelmű.

Én egy szimpla barátot nem puszilnék nyakon, bár azt se, aki tetszik nekem :D nekem ez valamiért annyira fura, meg amúgy hozzáteszem én alapjáraton nem vagyok az a puszilgatós típus. Szóval ha találkozok is valakivel, inkább megöleljük egymást, minthogy puszit adjak nekik. Csak családtagokkal való találkozáskor pusziljuk meg egymást. Persze, ha lenne barátnőm őt puszilgatnám, de tényleg alapvetően én nem vagyok az a puszilkodós ember. :D

2020. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!