Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok,sok vélemény kellene!Sz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,sok vélemény kellene!Szerelmem zálogául szeretnék adni egy gyűrűt a szerelmemnek,de kettő is annyira tetszik,hogy nem tudok dönteni.Szerintetek melyik lenne jobb egy negyven körüli hölgynek?

Figyelt kérdés

1:

[link]

2:

[link]

FONTOS:Vegyétek ki a 2 felesleges "e betűt" a "képfeltöltésnél",hogy meg tudjátok nézni a képeket,csak így engedte kirakni a linket.



2020. júl. 14. 23:12
A kérdező szavazást indított:
első kép(30 alatt vagyok)
második kép (30 alatt vagyok)
első kép (30 felett vagyok)
második kép (30 felett vagyok)
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő linkre ugyanazt a gyűrűt adja be.
2020. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pedig nem ugyanaz a kettő,de nagyon hasonló valóban. :)
2020. júl. 14. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik. Ennél sokkal konzervatívabb, letisztultabb gyűrűk tetszenek, ráadásul a sárga aranyat nem is szeretem.
2020. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valóban,nekem is jobban tetszik a fehérarany,mint a sárgaarany,de csak sárgát hord,ezért csúnya lenne a kezén egy harmadik vagy negyedik fehér. :(
2020. júl. 14. 23:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát csúnya lenne kettő vagy három sárga mellett egyetlen egy fehér...szerintem. :/
2020. júl. 14. 23:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, így teljesen jogos a sárga. A stílusához amúgy passzol ez a szívecskés történet?
2020. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem giccses,direkt olyat próbáltam keresni,ami szép,hiába nem egy "szimpla" gyűrű,hanem szívecskés.Lehetett stílus alapján választani,és ott a "bájos" keresőszó alatt jelent meg mindkettő. :)
2020. júl. 14. 23:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok?
2020. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyilván,azért adom neki a gyűrűt. :) Remélem minél többen szavaznak majd,mert nekem mindkettő nagyon tetszik,nehéz a döntés. :D
2020. júl. 14. 23:54
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tölti be a képeket
2020. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!