Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy bi lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy bi lányok ti hol, hogyan ismerkedtetek meg az első barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán tudom hogy hogyan ismerkedhetnék, főleg hogy gyakorlatilag a legjobb barátnőm is csak annyit tud hogy a lányok is érdekelnek. Amúgy még sosem találkoztam szingli leszbi/bi lánnyal, de akkor ti hogyan csináljátok?

2020. júl. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy közösségi oldalon (nem face) ismertem meg az elsőt,és ÚGY az elsőt is.:)
2020. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy suliba jártunk..
2020. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy meleg közös ismerős mutatott be neki.
2020. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem felszedett,szóval igazából bátornak kell lenni.

És tudd poénosra venni a figurát ha nem vagy nála nyerő.

2020. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ez a kérdés foglalkoztat. Én nagyon úgy tunik bi vagyok 😂. Ami tök jo,de talan csak magam elott tudom felvallalni,es mas elott nem,igy titokba lennek vkivel egyutt. Mmint ha lannyal lennek egyutt. Vgy lannyal kavarnek. Bar tudom ezert sokan nem fogananak el. Mmint,h nem vallalom fel.

Nekem eddig egy lany vlt az életembe,egy helyen laktunk,es o kezdemenyezett. De o elotte heteronak hittem magam. Ds beleszerettem. Persze annak vege...de azt erzem orokre szeretni fogom :)! Es nagyon jo volt. :)

2020. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd akkor kedves kérdező. Ismerkedhetünk

Ha gondolod írj privátot.

2020. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nyugodtan:D
2020. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!