Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok akik nyaltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik nyaltak már puncit, milyen volt elsőre? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Jó érzés volt, milyen másmilyen lett volna? Adni és kapni...
2020. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre? Jó béna leszel mert mivel a nyelved a szádban van, az meg egyvonalban a szemeddel, nem igazán látod hova teszed.


De meghitt dolog, és bele fogsz tanulni.

Ne érdezd magad pocsékul ha elsőre nem megy el a partnered csak ettől. Van nő aki egyáltalán nem tud tőle elélvezni.


Adj magatoknak időt és tarts néha szüneteket amikor kézzel csinálod neki. Az állkapcsod be tud görcsölni franciázás közben, szóval ilyen esetben kicsit modgasd át aztán hajrá.


Kényelmesebb ha a másik lány az ágyon fekszik és te az ágy mellé térdelve nyalod. Ha ez nem megoldható akkor lehet párnát tenni a feneke alá hogy jobban kézre essen.


És beszéljetek. Csak mert mindketten nők vagytok, még nem biztos, hogy ugyanazt szeretitek. Kérdezd meg hogy szereti. Kérd is meg hogy mutassa meg, hogy szokott masztizni és ebből tanuld meg mit szeret.

2020. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy lezbi,de nyaltam már puncit,nagyon jó volt,20/l
2020. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jo volt
2020. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Liloka1234 ***** válasza:
32%
Nem nyaltam meg lányt de engem is nyalhatna valaki xd 16L biszex
2020. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Biszex vagyok, én nagyon élveztem.
2020. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
valaki csináljon már "valamit" ezzel a Liloka1234-el, mert nagyon durván be van indulva a lányokra...
2020. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy idősebb biszex lànnyal történ spontán egy medencés lànybulin. Vert a szivem ezerrel, izzadt a tenyerem, remegett a lábam, azt sem tudtam hol vagyok, mi van velem. Ennyire még nem izgultam soha életemben. Nagyon jó volt, el voltam varázsolva.
2020. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok leszbikus, de nyaltam már, meglepően jó volt. 22L
2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Liloka1234 ***** válasza:
13%
7. Válaszoló mi a probléma xd
2020. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!