Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek bejön az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az ha egy lány vakmerő és extrém, viszonylag veszélyesebb dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

Például motorozik, parkourozik, lőni jár stb.. ilyenekre gondolok.

Ti csináltok ilyesmit? Ha igen, akkor mit?

Leszbikus és biszex lányok válasza érdekel.



2020. aug. 27. 13:19
A kérdező szavazást indított:
igen, nagyon is!
nem tetszik, túl veszélyes az ilyesmi
nem számít, hogy mit csinál, semleges
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igen mert èn is ilyen vagyok ( nem kell privi!!)
2020. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Motorozom.
2020. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Agyaggalambra én is lőttem, na hát abban semmi veszélyes nincs...

Amúgy nem örülnék, ha motorozna. Én félek rajta.

2020. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen és én is szeretnék motorozni.
2020. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki jelenleg tetszik ő motorozott régebben. :)

Nem tudom, hogy még mindig szokott-e. Illetve a focit nagyon szereti kiskora óta és általános iskola óta focizik nemcsak hobbi szinten hanem komolyan foglalkozik vele. Női labdarúgó csapatban van és járnak meccsekre meg minden. :)

2020. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mindig olyan lányokat fogtam ki, akik előszeretettel ecsetelték mennyire szeretnék kitörni a nyakukat motoron.


Jó persze nem ezt mondták, de ez csak addig tud nekem tetszeni, míg vak szerelmes vagyok, az elején. De amint jobban megismerem, megszeretem, már nagyon is érdekelni kezd a testi épsége és már amúgy sem kell lenyűgöznie, szóval lehet abbahagyni a veszélyes életet.


Körbetekerem bubifóliával, és leültetem a TV elé! xD


De csak a motor ilyen, más extrém dolgok, amikben nem lehet meghalni azok nem zavarnak. Jó mondjuk ne ugorjon ki repülőből meg ilyenek.

De lőhet felőlem, én meg olyan vagyok mint egy gyerek felmászok felfutok mindenhova, a téglafal oldalán is, de ebből max sérülés van.


Csak annyit kérek tőle, ne haljon meg értelmetlenül pl motoron, mikor várom haza, de már sosem érkezik meg...


Egy kamion vagy egy kocsi hibája is lehet a baleset, ahol neki van a legnagyobb esélye, hogy kiskanállal sem szedik össze.


Szóval igen, bubifóliában lerakom a TV elé :D

2020. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a motor az nem amugy... legtobb baleset azzal van es motoron nem ved meg a kasztni, hiaba a masik a hibas

amugy szeretem az ilyesmit, en mondjuk urbexelek ami sokszor ugye illegalis is XD fesztivalra bemaszas meg kocsimmal szaguldozok neha, random utazasok es sosem tudom milyen hulyeseget fogok kiprobalni legkozelebb 😅

2020. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a konzervből eszem a kukoricát. Szeretek veszélyesen élni.
2020. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ejtőernyőzünk, és repülőt vezetünk mindketten. Ja, és sárkányrepülőzünk is.
2020. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!