Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik használnak strap-ont/stra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik használnak strap-ont/strapless-t, nektek melyik vállt be? (Konkrét márka, típus érdekelne)

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Várjál, megelőzőm az “aki használ műf4szt az valójában az igazit kívánja” kommenteket.

Na most, hogy ezen túl vagyunk, a sok komplexusos kerülje ki a kérdést.

Köszi.


Konkrét márkát és típust sem tudok, aktuális partneremmel döntjük el, milyet szeretnénk. De szexshopban is nagyon szívesen segítenek.

2020. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom milyen márka, bementünk a shopba és ott választottunk egyet ár, kinézet és "szimpátia" alapján.
2020. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyat tudok hogy milyet ne!

Smile swich márkájut soha többé.barhogy van beállítva a pánt lotyog az egész

2020. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen strapless modellek nekem nem jöttek be, kényelmetlen.


A legjobb ha a beülő rész állítható, és fixálható. Pl ha övcsat szerű.


Az se árt, ha karikásat veszel, amibe aztán olyan játék kerül ami nektek jólesik.

2020. szept. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Mi a King Cock márkát szeretjük nagyon, univerzális hámba tökéletesen belefér. Elég sok méretben kapható, kicsitől hatalmasig. Viszont nagyon nagyon kellemes, élethű anyagból van.

21 és 38 lányok :)

2020. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Elég valószínűtlen hogy az "élethüség" az nagyon pozitívnak számitana bármelyik leszbikusnál is

Én pl a lehető legkevésbé élethű modelleket kedvelem

Viszont a king cock márka ettől függetlenül nem tűnik rossznak

2020. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább a minőség és az anyag választás a kérdés szerintem.... Jó minőségű zselés anyag ;)

26N

2020. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Strap-on-me a márka, a méret pedig egyénileg változik.

Ez pánt nélküli "felcsatolhatós".

Pánt nélkül kis terpesznél néha kicsúszik! Valami pántot kell nézni hozzá, sokkal használhatóbb, és nem kell attól félni aktus közben, hogy véletlenül kicsúszik!

Anyaga, kialakítása tényleg jó, kellemes érzés használat közben. - én szeretem! :-)

2021. szept. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!