Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szép leszbikus történetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép leszbikus történetet ajánljatok légyszi? Wattpad vagy ilyenek 😉

Figyelt kérdés

Nem kell hogy befelyeztett legyen, és lehet 18+os de tini is.


Fanfic is jöhet csak legyen jó.


2020. szept. 10. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A befejezettet nem fájt amúgy így leírni? :D Egyébként pont szidni akartam, hogy igénytelen írások vannak ott, még angolul is. Sokszor az én angolom jobb, mint akiknek anyanyelv, olyan pocsék írások vannak.

Fanficet olvastam rengeteget, de angolul és AO3 vagy ffnet.

2020. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon ritka a jól megírt leszbikus történet. És gyakran pont a valódi leszbikusok írják a valóságtól leginkább elrugaszkodott, legképtelenebb sztorikat. Pl. a "The L Word" tévésorozat: bár leszbikusok írták, de egy fangirl képzelgése az egész. Ellenben ott van a Redvás Amal (Fucking Åmål), amit egy felnőtt heteró férfi írt, mégis a leggyönyörűbb, legcukibb leszbikus tinitörténet a mai napig.
2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hold my hand (lmbt novellák, fiúxfiú és lányxlány vegyesen)

A fordulópont

Végzetem

Törvények szerint

Háziőrizetben

Paragrafus rock and roll

Hogyan tegyünk tönkre egy esküvőt?

Szívességből

Felejtés

Tagadhatatlanul (Elycia ff)

Ki vagy te?

Minden megváltozott

A színfalak mögött

Just sex?

2020. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket én is ismerem elég jók. Sinara történetei egy blog a régi sztorik fordítások egész jók még. Mostanra elégé kihalt lett az oldala, de a régebbi irásokért megéri.
2020. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!