Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 év feletti leszbikusok!Szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti leszbikusok!Szerintetek mi a legjobb hely első randira?Minél többen szavazzatok légyszi!

Figyelt kérdés
Indokot is írhattok kommentben,hogy szerintetek miért az a legjobb első randis hely,amire szavaztatok!

2020. szept. 10. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Személyiség és korfüggő is.


20-30 évesen van aki lazább, elborozgattok vagy söröztök valami kerthelységban.


Ha kicsit puccosabb, csajosabb a dolog akkor lehet koktélozni, stb.


40 fölött már inkább éttermezik az ember, vagy valami nyugisabb helyre megy.


Ha romantikusabbat akarsz, lehet kávézni, sütizni, teázni de ezek időlimitesek. 3-4 órát simán át lehet dumálni egy borozóban, de egy kávéházból már kinéznek 1-2 óra után, (meg hát senki nem akar 4-5 lattét meginni, még 3-4 óra alatt se. 4-5 sört avg fröccsöt simán).


Állatkert, vidámpark, strand, korizás, paintball egyéb tartalmasabb program szerintem inkább második, harmadik randis dolog. Ezekből nehezebb kikavarodni ha nem megy a dolog úgy ahogy vártátok.

Nekem fontos, hogy ha a csaj vagy én akármikor dobbantana, ne legyen kínos. Ha befizetted a belépőt, akkor az ilyen programokat illik végigcsinálni, ami ciki tud lenni.

2020. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
séta, esetleg sörözéssel egybekötve. kirándulás (rendszerint tóparton, vagy erdőben) vagy urbex, én szerintem mindig ilyen első randikon voltam. egy szimpla parkot én unnék. ezek közül az állatkert aminek van értelme szerintem. hogyha nem is jöttök be egymásnak is van egy jó élmény szerintem.
2020. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak is seta egy parkban, erdoben.


Ugyanis itt nincs idokorlat es egymasra tudtok koncentralni.


Bar lannyal randim nem volt. Pasikkal igen(biszex vagyok)


Seta azert is volt jo, mert ha valakinek kellemetlen akkor barmikor vege lehet. Pl en is ha azt ereztem valami nem klappol fel ora utan, akkor benyogtem, hogy programom van,vagy szulinapra vagyok hivatalos. Konnyebb menteni a dolgot :D


Allatkert rossz elso randi helyszinnek, en sajnos nem sajnos ugy viselkedtem mint egy kislany :D allatok jobban erdekeltek mint a csavo, ami neki le is esett, es persze semmi nem lett belole.


Mozi sem jo, mert nem tudtok beszelgetni.

2020. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!