Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan enyhítsem a vonzalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhítsem a vonzalmat iránta? Nektek mi vált be ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Most nyelviskolába járok,és hát persze pont egy fiatal (29 egyáltalán nem néz ki annyinak) ,szép nő az egyik oktató😂 Igazából ez ösztönöz egyben,mert amúgy utálom a németet,de nyelvvizsgát szeretnék,és a nő nagyon ahhh,végig kedves,folyton mosolyog,beszédes,elejétől szimpatikus,ha mással beszél is rám szokott nézni mosolyogva,de én ezelőtt inkább nem mentem bele a beszélgetésükbe,de hát na😂 Egyben ideges is vagyok mikor megyek,mert stresszelek emiatt,hogy tetszik,nem mindig merek ránézni. Nem tudom egyébként a szexualitását,de gondolom heteró,meg hát na mi akarna egy 18 éves lány tanítványtól😂 De szeretném úgy semlegesíteni a fejemben,mert még jó pár órát leszek ott. (Pláne h német után angolt megyek tanulni,és van h oda is megy tanítani,ami nem baj csak na)

Ti mit tettetek ilyen helyzetben? Hogy ,,utáltatok" meg valakit?


2020. szept. 13. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Inkább derítenéd ki, hogy van e valakije, és összejönnétek...
2020. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Miert kene megutalni? Ember vagy, tartsd kordaban az erzeseidet. Fogadd el, hogy igen, vonzo, de itt megall a story. Probalj nem feltuno lenni es ne eld bele magad.

Nekem is van aki tetszik jelenleg, de tudom, hogy tiltott gyumolcs es igy megtartok egy "hatart". Nem is fantazialok rola inkabb, mert csak a sajat szivem fajditom. ;)

2020. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

2: de itt miért állna meg a story? Hisz semmit sem tud a kérdező.

Felnőtt embernél nem természetes, hogy próbálkozik, amíg nincs egyértelmű infoja arról, hogy esélytelen?

2020. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Tanár végzettségem van, 28 vagyok és állandóan végzős 18-20 éveseket fogok ki. XD Mondjuk én sem nézek ki annyinak. :D És talán emiatt jobb is, hogyha nem megyek el tanítani. XD Vagy együtt piálnék a diákjaimmal vagy tuti lefeküdnék valamelyikkel.

De egyébként ha sanszosan hetero, akkor tényleg hagyd. :D Melóhelyen vagyok így pár csajjal. Aztán még lehet bepróbálom. :D

2020. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Na jó #4es 😂 Hát én vele úgy jártam beléptem terembe,volt egy idősebb nővel,és azthittem a tanár a diák,és addig le se esett,hogy nem míg oda nem jött bemutatkozni😂 (szóval brutál fiatalnak néz ki)

Paliról még nem beszélt,de amúgy nagyon nyitott. Csak jeleket inkább nem nézek,mert úgyis beképzeli az ember.

Az a baj nekem barátnőm sem volt még,szóval próbálkozás terén is tapasztalatlan vagyok,de magamat adom,ha épp zavart vagyok akkor az vagyok. (A sztoriban egyébként a vicc,hogy anya is jár csak ő angolra,és a szexualitásom is úgy tudja hetero,mivel volt 1 barátom,szóval ha összejönne valami elég nagy óvatosság kéne😂)

Nem tudom hogy deríthetném ki,se insta leírásban nincs olyan,se fb-n,élőben nem tudom,hogy tudnám kitapogatni a dolgot esküszöm. Legalább lenne valaki más,aki elvonja a figyelmem,de ez a rossz,hogy nincs.

2020. szept. 13. 19:42
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Lehet amúgy se akarna tőled semmit, ha leszbikus/biszex lenne, mert elég nagy köztetek a korkülönbség, más élethelyzet stb.


Én amúgy elítélem a tanár-diák kapcsolatot. Nálam egyetemen is van ilyen (igaz ebben a sztoriban a felek heterók és összejárogatnak dugni, ráadásul a tanárnak felesége is van... és nyomult már korábban rá jó pár hallgatóra). De ez csak az én véleményem, hogy elítélem :D

2020. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Jó, tőlem anno tanítási gyakorlaton az általános iskolában megkérdezték, hogy mit keresek a folyosón. Szerintem az volt a csúcs, voltam 23. :D Meg 24 évesen állatkertbe diákjegy, és oké 14 alatti vagy felett? XD Amúgy mostmár ennyire nem vészes a helyzet, színes hajjal azért nem néznek már ennyire fiatalnak. :D

Egyébként meg majd elmúlik, ha jön más a képbe. :D Ez necces így, hogy édesanyád nem tudja.

Kideríteni meg passz, nekem már nem kell előbújnom kb. senkinek, ordít rólam. Mert ugye ha látják az emberen akkor könnyen előbújnak neki, meg reakciókból levágható. Szivárványos cuccokra másik LGBT+ embernek esetleg van olyan reakciója, amiből még le lehet vágni.

Egyébként pedig nyelvsuli, szóval fizettek érte, kvázi az a dolga, hogy ilyen cuki legyen veletek, mert különben nem jön lóvé neki. Valószínű mindenkivel az, de ettől még élvezd ki, örülj neki, aztán keress más célpontot. Ha meg végzel itt, akkor esetleg próblkozz, meg idővel akár ki is derülhet a dolog. Kitartást meg hajrá. :D

2020. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na azok az egyetemi sztorik,gondolom milyenek,annak én is ellene vagyok😬 Ez annyiból más talán,hogy éveket nem tölt el az ember,nem kell jegyekért összefeküdni,és annyira meg még sincs ez a tanár-diák kapocs.

Inkább nem tanulmányozom,köszönöm,így is sajnálom,hogy nem választhattam vallást:) De amúgy akár ez a sztori is mehetne Bibliába,ugyanaz:D

Ahjjj na igen #8as,az a baj rólam senki nem mondaná meg,és ezért kb kitudja ki micsoda 😂 Viszont azzal tisztában vagyok,hogy persze benne van,hogy hát pénzt kap ezért,szóval milyen is legyen,bár idővel kiderül,ha nem bír,nem bírja sokáig játszani,mindenkinél van egy határ😂 De azon vagyok mindenképp,hogy inkább másokkal próbálok ismerkedni,csak így megint olyan jött szóba aki nem😬 Nagyon köszönöm,tényleg!!

2020. szept. 13. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azért tanár-diák egyetemi sztorit meg olyat tudok, hogy egyszer órára vártam P. tanárhoz, és odajött Z. és lesmárolta a csajt, akivel vártam órára. Kb. egy év nem telt el és összeházasodtak. Meg nem is tanította őt Z. De tudok pletykát, hogy pl. azt beszélték, hogy valaki összefekszik a tanárral közben meg 6 éve leszbikus kapcsolatban él a csaj, csak nem tudták róla. :D

Viszont egyetemen pont nincs ellene semmi a legtöbb helyen a szabályzatban, hogyha már nem tanítja.

2020. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amit én írtam egyetemi sztori pont nem a jegyről szólt, mert a csajt már nem is tanítja a tanár egy tárgyból se és még mindig összejárnak :D tudok olyat is, hogy a csajt (egy másikat) megbuktatott a tanár :D igaz nem feküdtek le (de nem is ezért buktatta meg).


De az tény, hogy sokan a jegy miatt (is) mennek ilyenekbe bele :D

2020. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!