Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik egy nő , de nincs még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nő , de nincs még tapasztalatom nagyon és bátortalan is vagyok, de mégis hogy közeledjek felé, ami nem annyira nyomulás?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Korotok? Milyen ismeretségben vagytok?
2020. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy csak sejtésem van, hogy a lányok is érdeklik, viszont mivel ez nem biztos, így csak finomat szeretnék puhatolózni... Na de mégis hogy tehetném?
2020. szept. 28. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyban függ az 1. kérdéseitől.
2020. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát már nem vagyok annyira fiatal, de most jutottam el arra a pontra, hogy magamnak is beismerjem, hogy érdekelnek a lányok. AMúgy én 32 éves vagyok, ő pedig 39, és (sajnos) munkatársak vagyunk. Szóval ezért is kellene óvatosnak lennem, mert ha túl egyértelműen próbálkoznék be nála és ő mégsem lenne vevő erre, akkor kellemetlen lesz továbbiakban összefutni a munkahelyen.
2020. szept. 28. 21:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit szorosabb, mint sima kolléga, hanem inkább kezd barátivá válni a kapcsolatunk.
2020. szept. 28. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. Aztán barátkozz vele. Mint egy sima barátnő esetében. Ha már kellően jóban vagy vele és szexről is dumcsiztok, el lehet kezdeni finom célzásokat tenni. Ha elzárkózik, ne erőltesd.
2020. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de írnál példát a finom célzásra?! :)Ami tényleg nem annyira nyomulós szöveg...
2020. szept. 28. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Pl. hogy mit szól 2 nő szerelméhez. Vagy neki már volt-e ilyen kalandja, vagy ha nem, akkor gondolt-e már rá. Lényeg, hogy csak úgy általánosságban kérdezd, ne legyen a számára egyértelmű, hogy rá akarsz hajtani.
2020. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát azért ez messze van a finom célzástól :)

Dicsérd a ruháját, sminkjét, alakját stb.

Közben lehet szó pasikról, abból, hogy erre hogy reagál, már kiderülhetnek dolgok.

2020. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
házinyúlra nem lövünk.
2020. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!