Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőies lányokat hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies lányokat hogy lehet észrevenni?

Figyelt kérdés

Egy tomboy vagy siman fiusabb lany könnyen kiszurhato

De egy nőies nem:(



2020. okt. 4. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Először kiszúrod az összes fiúsat, és a maradék lesz a nőies csapat.
2020. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiús lány nem biztos hogy leszbi. Egy nöcis csaj nem biztos hogy heteró.

Sehonnan.

2020. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kiszúrni? Nem értem. Odamégy, beszélgetsz, figyeled a testbeszédét. Egy idő után azért lehet érezni, hogy bejössze-e neki. Ha meg nem, akkor teljesen mindegy, hogy leszbikus vagy hetero.
2020. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan.


Én mindig benéztem.

2020. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtom. Követem a kérdést, érvényes rám is, csak még hozzá tartozik az is, hogy tudok elég flegma lenni ahhoz, hogy (1) ne igazán lehessen kitalálni rólam az első körökben, hogy leszbikus vagyok meg egyéb személyes információkat sem. Meg annyira is, hogy (2) továbbá már ne is érdekeljen senkit... 😃
2020. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!