Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleestem az orvosomba, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem az orvosomba, hogy lepjek?

Figyelt kérdés
Egy kb fel eve jarnom kell orvoshoz betegseg miatt. Az elejen egyaltalan nem figyeltem fel a dokira (no egyebkent), viszont az elmult par alkalommal teljesen beleestem, alig varom, h menjek ujra es lassam, allandoan o jar a fejemben. A gazos az, hogy a napokban megyek hozza utoljara. Fogalmam sincs, hogy nyitott-e a nokre egyebkent, abszolut jokislanynak tunik. Nagyon kedves, segitokesz, csodas a pillantasa, viccelodunk mindig, amikor nala jarok, es ereztem mar ugy, hogy osszeakadt a tekintetunk. De siman lehet, hogy ez csak az en fejemben van igy. Most mit csinaljak? Hogy tudnam finoman jelezni, h tetszik? Vagy engedjem el, mert kb eselytelen, h erdeklem?

2020. nov. 16. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem esélytelen, de etikai szempontból nem túl pozitív, ha egy orvos a páciensével kezd. Szóval még ha van is esélyed nála, ez is visszatarthatja.
2020. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahhh igen, de utana mar nem leszek a paciense. De jogos, persze :(
2020. nov. 16. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha a házi orvosod, úgy nehéz. De ha mondjuk egy magánklinika alkalmazottja, szerintem megkérdezheted, nem volna-e kedve munka után meginni veled egy kávét.
2020. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nalam hasonlo volt a szitu, csak a fogdokinommel :D


Hat nem lett semmi, pedig csak setalni hivtam el. Egy tema kapcsan. Es meg utana mennem kellett hozza :D

Ha erdekel a sztori, holnap leirom szivesen. Most telorol hosszu lenne.


De tobbet orvossal nem kezdenek.

2020. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Elhivtad setalni? Bator! Nagyon erdekel, megkoszonom, ha leirod!

2020. nov. 18. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Flörtöjj vele, hamár viccelődtök is. Hívd meg egy italra vagy valamire. Ő is tudja, hogy utoljára mész hozzá páciensként.


Egy próbát megér, ha meg beégsz, akkor úgy is mind1, mert utoljára látod akkor.

2020. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy! Felháborító, hogy orvosokat és egyéb közfeladatot ellátó dolgozókat állandóan zaklatnak, csak azért mert ki vannak szolgáltatva a munkájuk miatt. Undorító ez a hozzáállás. Persze ha rólad lenne szó, kikérnéd magadnak, főleg ha férfi lenne az illető ugyebár. Tessék békén hagyni őket! Arról nem is beszélve, hogy egy primitív pszichoszexuális szinten megrekedt egyénre jellemző, hogy megszállja az orvosát (ld. szakirodalom). Klasszikus, ugyanakkor kiábrándító eset tehát, mivel az illető abszolút nincs tisztában szexuális és lelki működésével, valamint annak lehetséges kontrolljával.
2020. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Mely levego, benntart, kifuj, majd ismeteld meg meg parszor. Most jobb? :)
2020. nov. 23. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Na vegul mi lett?
2020. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Vegul covidos lettem es december elejen megyek hozza, ugyhogy a tortenet vege meg nyitott.

2020. nov. 23. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!