Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek milyen fajta punci tetszik igazán?

Figyelt kérdés

Baba, salátás, vagy ahol picit, de kilógnak az ajkak? (:

20/N



2020. nov. 22. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kilógó, telt kisajkú zamatos punciról ábrándozom! Pedig nekem is hasonló van :D
2020. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nincs preferenciám.
2020. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Rosszul vagyok az ilyen kérdésektől, mert sok lánynak emiatt nincs önbizalma, és inkább párt sem keres... (Mert állítása szerint, neki nem szép, nem az elvárt.) Ha valakit iszonyúan szeretsz és kívánsz, az első szexnél mikor meglátod, hogy milyen neki, és neked nem tetszik, inkább le sem fekszel vele és ott hagyod? Sosem fogom megérteni az olyan nőket, akiknek elvárásuk, hogy a partnerüknek hogyan nézzen ki... Senki sem tehet róla, hogy milyen! Csak arról, ha ápolatlan. Arról nem, ahogy kinéz.
2020. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahányszor fel van téve egy "milyen puncit preferálunk" jellegű kérdés, mindig az derül ki, hogy a többségnek nem a kinézete a lényeges, hanem a higiénia megléte. Ebben a kategóriában ezt tapasztalom. Valamiért a férfiaknál van ez a baba punci mánia inkább. Szerintem.
2020. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem baba puncim van, de nem azt mondom,hogy nem tetszik a többi 41N
2020. nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátnőmnen van "baba." Szinte olyan, mintha nem is lennének szemétem ajkai. Nekem viszont elég nagyok, nagyon ki is lógnak, szóval eléggé "salátás." Mindkettőnknek a másiké tetszik a legjobban. Nyilván. Már azelőtt beleszerettünk egymásba, mielőtt lefeküdtünk volna. Én voltam neki az első lány, nekem volt már előtte 2 barátnőm, mindkettőnek "salátás" volt, mint nekem, úgyhogy amikor először megláttam, meglepett. Persze tetszett, pedig nem ehhez voltam "szokva." :D Kicsit szorongtam utána pár percig, ha majd rólam is lekerül minden, mit szól, érezte is, és mondta, hogy ne aggódjak, szexinek találja. Szóval általa tanultam meg, hogy semmit sem jelent, kinek milyen. Vicc, hogy ezt is be kell már kategorizálni amúgy. Minek?
2020. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!