Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha elmondom másnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom másnak, hogy történt egy csók köztem és egy lány között, és ez a lány megtudná, hogy elmondtam másnak, ÉS kiakadna?! Akkor szerintetek érez valamit irántam? Jelentett neki valamit? Vagy csak nem szeretné, hogy más megtudja?

Figyelt kérdés

Nem szeretném "letesztelni", ezzel a "feltételezéssel" Őt, mert akkor rákérdezne, hogy kinek mondtam el, s ezt nem akarnám.

Hülye kérdés, tudom, mert "ezt csak Ő tudhatja, érezheti".

Btw heteró a lány.



2020. dec. 7. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haragot mindenképp. Ha hetero és te elbüszkélkedsz vele másnak, hogy volt csók...hát nem örülne senki.
2020. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól értelek: azt gondolod, ha kiakad arra, hogy elmondtad valakinek, hogy megcsókoltad, akkor te ebből arra következtetnél, hogy szerelmes beléd?

Akkor itt a tanács: Ne találgass és ne "tesztelgess", hanem tanulj meg beszélni a partnereiddel (ezzel a lánnyal, és az utána következőkkel).

Azzal, hogy te a lány intim dolgait (mert ugye az a csók nem csak a te dolgod, hanem őt is érinti) az ő nevét emlegetve kifecseged másnak, megsérted az ő privátszféráját - elveszed tőle a lehetőséget arra, hogy ő döntse el, ki mikor tudja meg róla, hogy veled csókolózott. Ez akkor gáz, ha 1. dicsekvésképpen mondtad el, 2. olyasvalakinek mondtad el, aki nem tartja meg magában, hanem továbbterjeszti a hírt, 3. a lány olyan közegben él, ahol gyorsan lekurvázzák a szexuálisan aktív lányokat.

2020. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja érezne valamit... leginkább haragot hogy miért híreszteled ország-világnak hogy ő biszex, vagy leszbikus. Ennek senki sem szokott örülni. Nem terjessz pletykaalapot másokról. Ha ő azt akarja hogy mások tudják majd akkor ő elmondja másoknak hogy a lányokat is szereti nem a te "feladatod".
2020. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, végül is, igaz.

De ha csak azok "buli csókok"?! Ami kb. mindenkivel megesik az életben min. 1x véletlen egy olyan személlyel, akivel am nem is akarta?!

2020. dec. 7. 17:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy nem büszkeségből mondom, hogy "OMG megcsókoltuk egymást", hanem csak arra fel, hogy olyan sok csók közeli esetem van ezzel a lánnyal, hogy ki kell beszéljem ezt valakinek, hogy MOST be is esett egy.

De amúgy meg azt mondom továbbra róla annak akinek mondom (vigyázva persze), hogy Ő attól még heteró, hogy most 1x megcsókolt egy lányt.. ATTÓL SENKI SEM LESZ BISZEX/LESZBIKUS.

Mellesleg segítek neki eldönteni, hogy kikhez vonzódik. Ez a jobbik oldala a dolognak.

(itt a "fő témától" eltekintve)

2020. dec. 7. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

a mai lányok pont beszélni nem szeretnek szerintem :((((

26LL

2020. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Köszi ^.^

Van benne valami XD

2020. dec. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!