Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nők! Csak nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Csak nekem érzékeny annyira a mellbimbóm, hogy mikor a párom kényezteti/játszik vele, olyan érzésem van mintha sikoltozni tudnék?

Figyelt kérdés

Kicsit furának tartom, mert ez nagyon sok nőnek ez ilyen semleges dolog, engem viszont nagyon be tud indítani.



Férfiak, nem szeretnék privátokat kapni! (:



2020. dec. 14. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg annyira érzékeny, hogy fáj.

És inkább ütnék, rúgnék, mint sikoltoznék.

2020. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt dolgom még olyan nővel, akinél ez semleges dolog lett volna. 😀 Mondjuk én a gyengédségemmel a sóhajokra játszok.
2020. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is érzékeny, a mostani párommal volt már olyan, hogy csak a ciciizgatástól orgazmusom volt.

44N

2020. dec. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is érzékeny de felizgatósan annyira nem vészes
2020. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem, nagyon az orgazmust határát kpzelitem vele, bár azért csak ennyitől még nem sikerült. De valóban jó érzés nagyon.
2020. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon érzékeny es imádom ha foglalkoznak vele sokat, illetve en is imadok a masikevel foglalkozni
2020. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny. Volt már hogy sikerült elélvezni az izgatásával. N41
2020. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!